Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

WIndows 10, jak usun望 powi您anie konta microsoft z komputerem.

ppatrykowski 31 Jul 2016 11:23 18573 6
    ppatrykowski
    Level 9  
    Po aktualizacji z windows7 64bit do windows 10, Wcze郾iej mia貫m ustawione has這 do systemu i po instalacji wszystko dzia豉這 i by這 ok. Chcia貫m zobaczy jak wygl康a po陰czenie si z aplikacj xbox one i skorzysta貫m ze sklepu, zalogowa貫m si u篡waj帷 konta z xboxa. Teraz przy uruchamianiu systemu pokazuje mi si m鎩 profil z adresem konta Microsoft i musz poda has這 do konta Microsoft, a komputer posiada moje wszystkie dane z konta. Zale篡 mi na prywatno軼i a tutaj jednym posuni璚iem firma Microsoft ma pe貫n dost瘼 do mojego komputera, moich danych, nie chce dobrowolnie im tego udost瘼nia. Uda這 mi si usun望 komputer z konta Microsoft, jednak skojarzenie komputera z kontem Microsoft istnieje dalej. Nie chce tego, chcia豚ym nie usuwaj帷 konta Microsoft, kt鏎e u篡wam do xboxa, usun望 skojarzenie komputera z kontem. Czy kto wie jak? Zastanawiam si czy powr鏒 do windows 7, spowoduje usuni璚ie tego powi您ania?
    sPeRaCz.PL
    Level 42  
    Ustawienia ==>> Konta ==>> Twoja poczta e-mail i konta ==>> Zamiast tego zaloguj si za pomoc konta lokalnego
    ppatrykowski
    Level 9  
    Logowanie si za pomoc konta lokalnego nie rozwi您uje problemu, gdy w trakcie utworzenia konta lokalnego jest informacje, 瞠 komputer b璠zie dalej powi您any z kontem Microsoft. A chce usun望 to konto z komputera.

sPeRaCz.PL wrote:
    Ustawienia ==>> Konta ==>> Twoja poczta e-mail i konta ==>> Zamiast tego zaloguj si za pomoc konta lokalnego
    sPeRaCz.PL
    Level 42  
    Obawiam si, 瞠 powi您ania jako takiego nie da si usun望. Mo積a co najwy瞠j usun望 ca貫 konto MS.
    ppatrykowski
    Level 9  
    Dlatego Tu jestem, mo瞠 jest kto kto zna jaki spos鏏. Ja czuje si oszukany przez Microsoft, gdy my郵帷 o aplikacji sprytnie powi您ali m鎩 komputer z moimi danymi (ca貫 szcz窷cie, 瞠 jestem Jan Kowalski) bez mojej pe軟ej 鈍iadomo軼i. tak korporacje wchodz w nasz prywatno嗆 ju z butami bez pytania, nawet ustawiaj lokalizacj z automatu na TAK.
    Wix
    Level 8  
    Chyba mia貫m ten sam problem i troch czasu przez nieg zmarnowa貫m:(

Rozwi您aniem by這 przej軼ie do Ustawienia -> Twoje informacje tu usun掖em adres b璠帷y loginem do mojego konta Ms.

Potem przeszed貫m do Ustawienia -> Poczta e-mail i konta iw sekcji "Konta u篡wane przez inne aplikacje" mog貫m ju usun望 konto MS czego nie mog貫m zrobi wcze郾iej.

Gdyby kto trafi na ten sam problem prosz o sygna zwrotny czy si powiod這.
    jacekmarus
    Level 17  
    Przed usuni璚iem konta Microsoft nale篡 je najpierw od陰czy od innych aplikacji. Dlatego wchodzimy najpierw na: Ustawienia -> Konta -> Twoje Informacje. Tutaj od陰czamy konto Microsoft od innych aplikacji a nast瘼nie wchodzimy na sekcje Konta e-mail i innych aplikacji i po klikni璚iu na dane konto usuwamy je.