Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

WIndows 10, jak usun望 powi您anie konta microsoft z komputerem.

31 Lip 2016 11:23 7017 6
  • Poziom 9  
    Po aktualizacji z windows7 64bit do windows 10, Wcze郾iej mia貫m ustawione has這 do systemu i po instalacji wszystko dzia豉這 i by這 ok. Chcia貫m zobaczy jak wygl康a po陰czenie si z aplikacj xbox one i skorzysta貫m ze sklepu, zalogowa貫m si u篡waj帷 konta z xboxa. Teraz przy uruchamianiu systemu pokazuje mi si m鎩 profil z adresem konta Microsoft i musz poda has這 do konta Microsoft, a komputer posiada moje wszystkie dane z konta. Zale篡 mi na prywatno軼i a tutaj jednym posuni璚iem firma Microsoft ma pe貫n dost瘼 do mojego komputera, moich danych, nie chce dobrowolnie im tego udost瘼nia. Uda這 mi si usun望 komputer z konta Microsoft, jednak skojarzenie komputera z kontem Microsoft istnieje dalej. Nie chce tego, chcia豚ym nie usuwaj帷 konta Microsoft, kt鏎e u篡wam do xboxa, usun望 skojarzenie komputera z kontem. Czy kto wie jak? Zastanawiam si czy powr鏒 do windows 7, spowoduje usuni璚ie tego powi您ania?
  • Poziom 42  
    Ustawienia ==>> Konta ==>> Twoja poczta e-mail i konta ==>> Zamiast tego zaloguj si za pomoc konta lokalnego
  • Poziom 9  
    Logowanie si za pomoc konta lokalnego nie rozwi您uje problemu, gdy w trakcie utworzenia konta lokalnego jest informacje, 瞠 komputer b璠zie dalej powi您any z kontem Microsoft. A chce usun望 to konto z komputera.

sPeRaCz.PL napisa:
    Ustawienia ==>> Konta ==>> Twoja poczta e-mail i konta ==>> Zamiast tego zaloguj si za pomoc konta lokalnego
  • Poziom 42  
    Obawiam si, 瞠 powi您ania jako takiego nie da si usun望. Mo積a co najwy瞠j usun望 ca貫 konto MS.
  • Poziom 9  
    Dlatego Tu jestem, mo瞠 jest kto kto zna jaki spos鏏. Ja czuje si oszukany przez Microsoft, gdy my郵帷 o aplikacji sprytnie powi您ali m鎩 komputer z moimi danymi (ca貫 szcz窷cie, 瞠 jestem Jan Kowalski) bez mojej pe軟ej 鈍iadomo軼i. tak korporacje wchodz w nasz prywatno嗆 ju z butami bez pytania, nawet ustawiaj lokalizacj z automatu na TAK.
  • Poziom 9  
    Chyba mia貫m ten sam problem i troch czasu przez nieg zmarnowa貫m:(

Rozwi您aniem by這 przej軼ie do Ustawienia -> Twoje informacje tu usun掖em adres b璠帷y loginem do mojego konta Ms.

Potem przeszed貫m do Ustawienia -> Poczta e-mail i konta iw sekcji "Konta u篡wane przez inne aplikacje" mog貫m ju usun望 konto MS czego nie mog貫m zrobi wcze郾iej.

Gdyby kto trafi na ten sam problem prosz o sygna zwrotny czy si powiod這.
  • Poziom 16  
    Przed usuni璚iem konta Microsoft nale篡 je najpierw od陰czy od innych aplikacji. Dlatego wchodzimy najpierw na: Ustawienia -> Konta -> Twoje Informacje. Tutaj od陰czamy konto Microsoft od innych aplikacji a nast瘼nie wchodzimy na sekcje Konta e-mail i innych aplikacji i po klikni璚iu na dane konto usuwamy je.