Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bizon Super Z 056 - SW-400

maciek1418 31 Jul 2016 18:27 1800 4
 • #1
  maciek1418
  Level 10  
  Witam Panowie, Proszę o poradę mianowicie w moim SW 400 w tym roku zaczęło się skraplać trochę paliwo z rurki przelewowej z tyłu pompy wtryskowej ale tylko przy max obrotach bizona podczas pracy. Podczas przejazdy na pola przy średnich obrotach jest sucho. CZy to normalne>? Czy u was też trochę wyrzuca ropy z tej rurki>? Czy można tak kosić>?Co może być tego przyczyną>? Proszę o porady.,.
 • #2
  bearq
  Level 38  
  Nie jest to normalne ponieważ ropa przedostaje się do wnętrza pompy gdzie normalnie powinien znajdować się olej. Problem może leżeć w sekcjach lub w pompce zasilającej. Jeśli puszcza to pierwsze to jeździj dotąd aż pompa będzie wymagała kapitalnego remontu, jeśli to drugie to wymień pompkę.
 • #3
  maciek1418
  Level 10  
  Pompka zasilająca wymieniana w tamtym roku oraz uszczelniacz bo ciekł olej i też trochę kapało ale przestało, a po czym poznam że są zużyte sekcje pompy? Bizon wchodzi w obroty jak najbardziej prawidłowo i nie puści dymka.
 • #4
  bearq
  Level 38  
  Mimo wszystko do sprawdzenia, sekcji nie poznasz po prostu przybywa "oleju" w pompie a później wycieka już ropa. Możesz tak jeździć nawet kolejne 5 lat bez żadnych widocznych skutków
 • #5
  zbinek64
  Level 12  
  bearg dobrze ci radzi przyczyna leży w sekcjach paliwowych ON tez smaruje docelowo mozna tak jezdic ale to jest poczatek konca pompy wtr(sekcji)