Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

klawiatura bluetooth samsung vg-kbd2000 Nie działa reset

Ryb@ 31 Lip 2016 21:37 729 0
    Ryb@
    Poziom 9  
    Witam.
    Kilka dni temu zakupiłem używaną klawiaturę jak w temacie. Używana znaczy sparowana już z jakimś tv. Chciałem sparować ja z moim tv wiec zgodnie z instrukcja powinienem ja zresetować. Z tylu jest przycisk reset. powinno się go przytrzymać 3s i powinny zacząć migać diody bateri i Bluetooth przez 10s. U mnie nic się nie dzieje. Za każdym razem przy włączeniu klawiatury zapalają się na chwile dioda baterii i Bluetooth co oznacza ze jest już sparowana z innym urządzeniem.
    Nie mogę znaleźć nigdzie service manual, ale i tak ją rozkreciłem. Switch od przycisku reset jest 4 pinowy. Sprawdziłem czy działa i po wciśnięciu zwiera piny.
    Szukałem informacji czy nie ma innej możliwości resetu, ale nie za dużo info od strony technicznej co siedzi w środku klawiatury.
    Na płytce widać gniazda serwisowe. Jest tez do nich dostęp bez rozbierania. Wystarczy wyjąc bateria i są one już widoczne. Tu zdjęcie jednak gołej płytki.
    klawiatura bluetooth samsung vg-kbd2000 Nie działa reset
    Może ktoś kiedyś miał podobny problem i umiał by coś podpowiedzieć. Może wystarczyło by coś zewrzeć właśnie któryś z pinów bo jest coś bt_nreset.
    Z góry dziękuje za wszelka pomoc.