Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką pralkę wybrać do 1300 zł - Amica 6123 ls ldw czy Beko wtv 6533 bs?

blazej_blazej 01 Sie 2016 21:50 2604 7
  • #3 02 Sie 2016 20:34
    yanes
    Poziom 21  

Jak już to Beko w ostateczności,ja osobiście po moich przygodach z pralką Amica, nigdy już nic nie kupie z tym znaczkiem.Zresztą w tym linku co podałeś jest opinia którą napisał Maciej po miesiącu użytkowania i jego kolejny wpis po trzech miesiącach,cytuje "
    To najgorszy produkt jaki zdarzyło mi się kupić w ostatnich latach. Specyfikacja podawana przez producenta - Amikę na swojej stronie internetowej była nieprawdziwa. Pralka nie ma zaworu Aqua Ball, jak podawał producent, pralka nie ma systemu Aqua Stream. Zamiast zaworu Aqua Ball producent wymyślił coś o podobnej nazwie - Aqua Ball Effect - który zwyczajnie nie sprawdza się przy używaniu płynu do prania, całość ścieka i zostaje zabrana z pierwszym strumieniem wody wprost do odpływu i na koniec prania można sobie zaobserwować jak ładny, czysty, kolorowy płyn jest wydalany z pralki niewykorzystany. Pralka jest bardzo głośna przy oddawaniu wody, krztusi się oddawaną przez siebie wodą i faza oddawania wody trwa 4-5 minut bez przerwy z włączaniem i wyłączaniem pompki pralki, to jest największy mankament tej pralki. Stanowczo jej nie polecam, nigdy bym już jej nie kupił."

0
  • #5 04 Sie 2016 07:56
    Zbigniew 400
    Poziom 35  

Kup dowolną z 5 letnią gwarancją producenta.

0
  • #7 16 Sie 2016 20:04
    hessto
    Poziom 15  

@fan_r
    Włochy dawno Zanussi ta lepsze niz teraz Candy urwal pralka.
    Test 2015 pralki.
    Jaką pralkę wybrać do 1300 zł - Amica 6123 ls ldw czy Beko wtv 6533 bs?

1
  • #8 24 Mar 2017 19:17
    blazej_blazej
    Poziom 2  

Witam ponownie zdecydowalem sie na beko. Poki co jestem w miare zadowolony. Silnik indukcyjny pracuje bardzo ladnie. Pralka podczas prania i wirowania jest bardzo cicha, slychac jedynie chlupanie wody. Jednak pompka to juz inna historia. Funkcja pupil dla ktorej tez zdecydowalem sie na ta pralke nie zdaje do konca egzaminu. Generalnie ok, ale raczej bym nie kupil gdybym mial wybierac jeszcze raz. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

0