Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus X53SV - Reinstalacja Windoswa 7 nie działa kod z naklejki

02 Sie 2016 12:46 876 4
  • Poziom 7  
    Witam Ma problem z Legalizacją windowsa.
    Wersja to win 7 home edition 64x
    Otrzymałem Asusa k53sv bez dysku więc zakupiłem nowy. Z oficjalnej strony Microsoftu nie byłem w stanie pobrać iso i strona odsyłała mnie do producenta. Skontaktowałem się z Asusem i powiedzieli że jedyna opcja to partycja recovery a w wypadku jej utraty muszę zapłacić w ich servisie za reinstal systemu.

Poczytałem w necie i ściągnąłem windowsa w tej samej wersji jaka była poprzednio jednak po zainstalowaniu i wpisaniu klucza z naklejki wyskakuje mi komunikat że serwer nie może uwierzytelnić klucza.

Ponoć Microsoftu nie interesuje zbytnio skąd ma się windowsa byle klucz był legalny no ale chyba fora się myliły.

Czy jest jakiś inny sposób poza obrazem Recovery na zalegalizowanie tego systemu?
    Asus za darmo udostępnia obraz Recovery ale pod win 8.0 / 8.1 Czy jak zaktualizuje do win 8 to zadziała mi to ? Ewentualnie proszę o jakieś inne rozwiązanie nie wymagające płacenia servisowi. Nie chce bawić się w legalizoatory win bo skoro mam oryginalny klucz to wolał bym żeby windows też był legalny
  • Poziom 10  
    Witam.
    Rozumiem, że wersja windowsa zainstalowana taka jak na naklejce.
    Spróbuj aktywować go telefonicznie
  • Poziom 7  
    Tak wersja identyczna tylko po angielsku, zaraz spróbuję i dam znać jak poszło
  • Spec od komputerów
    Klucz masz do wersji oem dla asusa, dlatego nie dziala z inna.
  • Poziom 7  
    Dobra udało sie lapek łyknął klucz podany telefonicznie dzięki za pomoc Problem rozwiązany.