Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wgrać komunikat głosowy NOKIA 6300

02 Sie 2016 18:21 804 4
  • Poziom 17  
    Witam. " Po dzieciach" dostałem NOKIĘ 6300. Telefon jak na moje wymagania w sam raz.Bateria trzyma prawie 2 tygodnie, telefon do kilku krótkich rozmów dziennie. Zachodzi jednak potrzeba wgrania swojego komunikatu głosowego. Czy w tym modelu da się to zrobić ? Instrukcję obsługi znam już prawie na wyrywki, ale na ten temat nic tam nie znalazłem.

Mam świadomość że to już egzemplarz prawie że muzealny, ale działa i to mi w zupełności wystarcza. Pomijam fakt że cokolwiek głupio wygląda się trzymając przy uchu deskę do krojenia więc żadne nowoczesne wynalazki nie wchodzą w rachubę.
  • Poziom 6  
    Co masz kolego na myśli "komunikat głosowy"?
  • Poziom 15  
    pewnie koledze chodzi o to żeby telefon mówił kto dzwoni :). Chyba że chodzi o tzw. opcję dla niewidomych.
  • Poziom 17  
    Ani jedno ani drugie.

Chodzi o wgranie np. czegoś takiego. " Przepraszam ale nie mogę teraz odebrać telefonu. Jeżeli sprawa jest bardzo pilna proszę zostawić wiadomość, oddzwonię " , lub jakiegokolwiek innego. W jeszcze starszych modelach nie było problemu. W Nokii 2110 wybierało się odpowiednią zakładkę ( poradziłem sobie z tym nawet pomimo braku znajomości angielskiego ) a w tym nie mogę znaleźć odpowiedniej instrukcji pomimo że jest po polsku. Być może jest zbyt głęboko schowana ?