Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłaczenie subwoofera aktyw. -

woojtek1983 03 Sie 2016 22:13 747 4
  • #1 03 Sie 2016 22:13
    woojtek1983
    Poziom 8  

Witam posiadam amplituner Pioneer vsx 817 do ktorego zakupiłem subwoofer aktywny Yamaha yst- sw012 amplituner ma ma wbudowane wyjscie subwoofer pre out natomiast subwoofer jedno wejscie jak narazie nie mam jeszcze dobrego kabla uzylem jedna żyłe kabla chinch subwoofer gra ale bardzo cicho trzeba go podkrecic na maxa aby bylo go slychac czy to moze byc wina kabla czy połaczenia? Pozdrawiam

0 4
  • #3 04 Sie 2016 10:32
    woojtek1983
    Poziom 8  

sprawdzalem ustawienia amplitunera wszystko ustawione jest na maxa przestawilem tez glosniki tak jak pisalo w instrukcji z large na small tak aby bas trafial do subwoofera jest lepiej ale martwi mnie to ze pokretlo glosnoci subwoofera musi byc odkrecona na maxa albo conajmniej w skali 8/10 co za tym idzie jak sie sciszy dzwiek na amplitunerze to troche buczy dla sprawdzenia subwoofera podpinalem go podobnym kablem pod wejscia aux pod radio w amplitunerze i wtedy gra bardzo glosno nawet jak jest ustawiony poziom glosnosci na subwooferze w skali 4/10 dodam tylko ze amplituner mam polaczony z telewizorem kablem optycznym sprobuje jeszcze kupic lepszy kabel.Czytalem jeszcze ze jesli subwoofer nie jest wyposazony w filtr dolnoprzepustowy moze byc problem z polaczeniem przez wyjecie subwoofer pre out niestety nie wiem czy moj subwoofer jest w niego wyposazony nie moge nigdzie znalesc informacji na ten temat.

0
  • #5 04 Sie 2016 22:39
    woojtek1983
    Poziom 8  

niestety nie mam takich ustawień w amplitunerze mam ustawione na SW Plus i podkrecone na maxa w nastepnym tygodniu bede mial mikrofon kalibrujacy to sprobuje skalibrowac glosniki oraz porzadny kabel do subwoofera najwazniejsze jest ze poziom glosnosci subwoofera zwieksza sie wraz z glosnoscia innych glosnikow podlaczonych do amplitunera wiec tragedii nie ma jedyne co to ze glosnosc na subwooferze jest prawie na maxa i troszke burzy jak wylaczy sie tv a niestety ten model subwoofera nie ma on auto wylacznika.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo