Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 - Kupić czy nie?

11 Sie 2016 07:10 3138 38
    Mariano7
    Poziom 9  
    Skąd ten hejcik na lpg na tym forum. Zawsze mnie to bawi, gdyż przejechałem łącznie już z 200 tys. km autami na gazie i nic poza mniejszymi wydatkami mi się nie przytrafiło. Polacy mają chyba jakiś strach wbity w głowę spowodowany falą panów józków-gazowników, co to instalują sekwencyjny gaz za 1600 zł, byle jak najtaniej, a potem ta poskładana z chińskich podróbek instalacja -co oczywiste - psuje się na potęgę. Żadne zabójstwo dla silnika, nikt nie udowodnił, że gaz gorzej wpływa na silnik niż benzyna - wiele zależy od jakości jednego i drugiego paliwa. Gdybym miał 206 z tego rocznika co autor, nawet bym się nie wahał, tylko lpg. Btw. plus ode mnie za odrzucenie marnej ze wszech miar Corsy.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    andrzej20001
    Poziom 43  
    alpika napisał:
    Jedynym autem w którym miałem na potęgę problemów z LPG był Mercedes W124 200E

Bo tam jest KE-Jetronic i mikser :)
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    sebap
    Poziom 40  
    On jest na monowtrysku? Instalacja LPG do niego to około 1200zł a jeśli jest na wtrysku wielopunktowym do konkretna sekwencja kosztuje 2500zł więc nie wiem skąd wziąłeś 50tys kilometrów na zwrot kosztów instalacji.
    andrzej20001
    Poziom 43  
    U nas po 10 tys.km.max zwrot. Jak założysz sam to jeszcze wcześniej. Sprawdz ceny detal na drypa.pl..
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    pepe150
    Poziom 34  
    @sebap widziałeś kiedyś 206 na monowtrysku?
    TU3JP - "JP" jest już na wtryskiwaczach z plastikowym kolektorem ssącym.
    TU3 MCZ/MZ - miały monowtrysk (czasami gaźnik) i tam na mikserze.
    ociz
    Moderator Samochody
    sebap napisał:
    On jest na monowtrysku?

MPI, ale te starsze niestety jeszcze na pół-sekwencji więc wymagają szybkich wtryskiwaczy, no i zbiornik podwieszany więc zawsze trochę drożej ale po za tym żadnych szczególnych wymagań nie ma, pojedzie na byle czym. Szybki, prosty montaż bo wszędzie dobry dostęp i dużo wolnego miejsca pod maską.