Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pioneer avic-f920bt - podłączenie kamery cofania, opis wtyku 32 piny

MrGruffi 04 Sie 2016 18:54 2439 4
  • #1 04 Sie 2016 18:54
    MrGruffi
    Poziom 11  

Witam forumowiczów, mam kamerkę cofania i chcę ją podłączyć do radia Pionieer AVIC-F920BT ale nie wiem pod które piny podłączyć w gnieździe 32 pinowym. Czy możecie mi koledzy pomóc które piny są do kamery i sterowania.

0 4
  • #3 04 Sie 2016 20:27
    MrGruffi
    Poziom 11  

Kamera ma końcówkę cinch, mam przygotowane kable zakończone pojedyńczymi wtykami odpowiednimi do gniazda w radiu ale nie znam opisu gniazda w tym radiu.

pioneer avic-f920bt - podłączenie kamery cofania, opis wtyku 32 piny

0
  • #5 05 Sie 2016 07:25
    MrGruffi
    Poziom 11  

Mam problem z tym radiem a mianowicie po zamontowaniu kamerki(zasilanie z lampy wstecznego) i ustawieniu w radiu polaryzację z masy, po kolejnym uruchomieniu radia na wyświetlaczu pojawia sie czarny ekran z napisem " Przestroga: obraz na ekranie może być odwrócony" i w tym momencie obraz jest zawieszony nic nie mogę zmienić radio nadal gra tylko ten wyświetlacz . Nie pomaga odłączenie radia od zasilania po ponownym uruchomieniu jest czarny ekran. Jak mogę zresetować to radio? Kamera jest odłączona od radia.

Pomogło MODE + TRK i nie można ustawić polaryzacje na masę tylko musi być bateria. W moim przypadku podłączenie do żarówki tylnej powoduje tylko włączenie napisu "Przestroga: obraz na ekranie może być odwrócony" a podłączenie bezpośrednio do aku działa poprawnie. Dałem przekaźnik na światło tylne i zasilanie bezpośrednio z aku.

2
  Szukaj w 5mln produktów