Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Mastercook PTDE-104 Eco-Nie podświetla wyświetlacza

artur9419 04 Sie 2016 21:25 660 4
  • #1 04 Sie 2016 21:25
    artur9419
    Poziom 14  

Witam. Mam kilka problemów z pralką jak wyżej. Dostałem ją od znajomego, i jest z nią parę problemów. Po pierwsze wyświetlacz nie jest podświetlany na niebiesko, cyfry i inne wskazówki pokazywane na nim działają. Drugi to nie wiem jak ustawić godzinę, jest to starszy model i nie mogę do niego znaleźć instrukcji. Może jest jakiś program serwisowy w którym ustawia się godzinę, i może też to, żeby wyświetlacz świecił? Proszę o pomoc i z góry za nią dziękuje :)

0 4
  • #3 05 Sie 2016 06:40
    artur9419
    Poziom 14  

To nie jest ta pralka, moja jest kompletnie inna, dlatego nie mogę znaleźć instrukcji :)

0
  • Pomocny post
    #4 05 Sie 2016 09:08
    TONI_2003
    Moderator

artur9419 napisał:
    To nie jest ta pralka, moja jest kompletnie inna

Czyli jaka czy to w dzisiejszych czasach trudno zrobić zdjęcia aby samemu sobie pomóc, a tym samym innym jacy chcą Ci udzielić pomocy?

Skoro nie taka jaką zaprezentował Ci kolega peter falk to może taka jak poniżej :?:
    Pralka Mastercook PTDE-104 Eco-Nie podświetla wyświetlacza

0
  • #5 05 Sie 2016 09:33
    artur9419
    Poziom 14  

Tak taką mam, zegar już ustawiłem. Nacisnąłem przycisk funkcja zegara razem ze startem/pauzą i ustawiłem godzinę. Dodatkowo sprawdziłem też, że napięcie na podświetlenie jest podawane (prawie 5V), jednak nie podświetla. Miałby ktoś może taki wyświetlacz lub ma pomysł jakby to naprawić?

0