Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

xerox 5343 wejście w kody

05 Lip 2005 08:04 1145 3
  • Poziom 11  
    jak wejść w kody serwisowe w xeroxie 5343 , a najlepiej moze ktoś ma sm do tej maszyny. Dzięki
  • Specjalista - kserokopiarki
    Jeśli chodzi o sm to mam tylko w ersji papierowej, mogę ci podać jakieś konkretne kody, bo całość ma ze 400 stron, natomiast wejście w tryb serwisowy odbywa się następująco:
    1 Bez inicjalizacji Włączamy maszynę trzymająć 5 i job interrupt. Po sygnale dżwiękowym puszczamy wspomniane klawisze i wpisujemy 8765 Start.
    2 Z inicjalizacją Jak powyżej tylko trzymamy 2 i job intrrupt.
    Ale co dalej to trudno odpowiedzieć, ponieważ w zależności od tego co chcesz regulować lub sprawdzać opis jest dosyć skomplikowany. Pozatym dawno nie robiłem tej maszyny i mogę coś pokręcić, napisz o co ci konkretnie chodzi w tych kodach.
    pozdrawiam horse
  • Poziom 11  
    dokładnie idzie mi o kody kasujące błąd tasmy czyszczacej.
  • Poziom 13  
    Aby skasować kod taśmy WEB musisz wejść w diagnostykę , trzymając wciśnięte klawisze 2 i interrupt włączasz kopiarkę, potem wciskasz 8765.Następnie wybierasz DC routines i DC 131 M\C Settings. Dalej znajdż linie Fuser WEB Total i resetujesz na 0.Oczywiście musisz załozyć nowe płótno w dobrą stronę . Sprawdz jak było załozone poprzednie.