Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WD20EARX - dysk widoczny tylko w zakładce zarządzanie komputerem

05 Sie 2016 16:43 726 2
  • Poziom 6  
    witam, posiadam dysk twardy western digital WD20EARX 2.0 TB dysk jest widoczny tylko w zarządzaniu dyskami system windows 7 profesional 32 bity podaje informacje aby go zainicjować, jednak w trakcie inicjacji pojawia sie komunikat że inicjacja nie może być ukończona.czy jest szansa aby go uratować.

Dysk podłączam do innego komputera poprzez USB przy pomocy specjalnej kostki oraz zasilacza dysk HGST HTS541010A9E680 1TB 2,5 cala pliki pokazuje w formacie RAW jesli chodzi o dane to są zdjecia oraz filmy okolicznosciowe rodzinne z wielu lat wycieczki wesela itd. wiec szkoda mi to stracic można co prawda odzyskać to przy pomocy różnych programów ale nie zawsze sie to udaje.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 6  
    troszkę pomieszałem ponieważ mam problemy z dwoma dyskami 3,5 oraz 2.5 cala ten którego dotyczy post to 3,5 cala Western Digital sata /64 mb cache WD20 EARX 2,0 TB nie mam na nim żadnych ważnych danych w zarządzaniu dyskami widnieje jako nieznany i system prosi o zainicjowanie go w trakcie inicjacji pojawia się informacja ze dysk nie ma przydzielonego miejsca oraz że pojawił się błąd CRC aktualnie nie posiadam komputera stacjonarnego aby go podłączyć bezpośrednio pod płytę główną ale podłącze u znajomego i opisze co zdziałałem dzieki wielkie za podpowiedzi