Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer w Polonez GSI

05 Lip 2005 10:04 2653 4
  • Poziom 11  
    Czesc!

Od 3 miesiecy jezdze Polonezem Atu GSI. Miesiac temu zalozona zostala instalacja gazowa z komputerem Bingo. Wszystko bylo ekstra do czasu az komputer zaczal migac blad 17 (uszkodzenie wtryskow). Okazalo sie ze gaziarz podpial zasilanie Bingo pod wtryski !!!!

Po wizycie w zakladzie przepial zasilanie na zasilanie cewki czyli tak jak powinno byc, ale auto nie palilo na benzynie. Polecany elektryk powiedizal ze upalil sie komputer i ze nowy jak wogole osiagalny to 1000zl... Wydalo mi sie to malo prawdopodobne.

Dwa dni spedzilem ze schematem i po przegladnieciu instalacji okazalo sie ze jeden pin z glownej wiazki sie wysunal (sic!). Autko pali na benzynce teraz ;) i jest ok.

Sklonilo mnie to jednak do refleksji :) Podobno nie mozna przelozyc komputera z innego auta, a czasem sie zdarzaja rozbitki i fajnie by bylo miec komputer zapasowke. Czy jest dostepny wsad pamieci do immo i do komputera ? Do Opli sa i mozna znalezc w googlach a co z polonezem ?

pozdrawiam,
    Tomek
  • Poziom 22  
    A jak szukales w google tych wsadow do opla?? Co wpisywales??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 22  
    A mozna dokladniej wiedziec jaka to strona bo przez google po tej nazwie nie moge znalezc nic sensownego
  • Poziom 11  
    W googlach wystarczy wpisac "opel ECU" i juz mamy jak na dloni.

A czy pomoze mi ktos z polonezem ?

Tomek