Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder polsatu _ tv toshiba

Luksus1986 05 Sie 2016 19:14 1473 2
  • #1 05 Sie 2016 19:14
    Luksus1986
    Poziom 2  

Witam,
    jestem od paru dni użytkownikiem dekodera cyfrowego Polsatu i mam problem z połączeniem go z tv toshiba.
    Podczas włączenia tv i dekodera wyskakuje niebieski ekran natomiast dekoder pokazuje że uruchomiony jest na jakims kanale. Aby móc oglądać muszę zmieniać kabel hdmi w inne wejście i pilotem zmieniać ustawienie w tv na inne wejście. Tv po uruchomieniu nawet bez dekodera zawsze się właczal i aktualizowal pare chwil trzeba bylo czekac zanim mozna bylo zmieniać kanał a podlaczony jest na stale do neta. Spotkał sie ktos z podobnym problemem????

0 2
  • Mitronik
  • #2 05 Sie 2016 19:29
    kajron
    Poziom 29  

Jaki dekoder polsatu ? Jak masz połączony kablem hdmi z telewizorem to wejście telewizor powinien pokazywać jako aktywne i wybór powinien uaktywnić i zapamiętać wybór . Jeśli tak nie jest to do sprawdzenia kabel lub wejście innym sygnałem hdmi jeśli wymienione wcześniej są ok to dekoder do punktu polsatu .Wcześniej możesz przywrócić ustawienia fabryczne dekodera .

Cytat:
    podlaczony jest na stale do neta.
    a jakie ma to znaczenie do działania dekodera

0
  • Mitronik
  • #3 05 Sie 2016 22:10
    Luksus1986
    Poziom 2  

Dekoder 5500s

Dodano po 2 [minuty]:

Inne trzy wejscia tez nic nie daja. U matuli ten sam tv inny dekoder polsatu chyba i smiga

0