Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ariston Hotpoint 4 DX ECO - Woda w zamrażarce

06 Sie 2016 09:59 1605 2
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam problem od dłuższego czasu z lodówką Ariston Hotpoint 4 DX eco tj. w zamrażarce na samym dnie zbiera się woda i później przedostaje się na zewnątrz. W zamrażarce skuwam lód i z tylnej ścianki gdzie są otwory. Próbowałem rozmrażać lodówkę oraz czyścić otwory na tylnej ściance zamrażarki i lodówki "opaską na rękę" (jest sztywna, ale na tyle giętka, że przechodzi od otworu do otworu - w lodówce).

Czytałem, że otwory odpływowe w nowych lodówkach są wewnątrz lodówki ale znajomy co ma whirpolla mówił, że ma z tyłu lodówki. Niestety w instrukcji obsługi lodówki nie ma wzmianki o odpływach, a i na necie nie mogę do tego modelu znaleźć poradnika. Co zrobić aby w zamrażarce nie zbierała się woda?

Mamy już 2017, a ja mam nadal problem z wodą w lodówce. Znalazł ktoś może rozwiązanie na powyższy problem w tym modelu?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 1  
    Ja mam to samo z tą lodówką. Pod dolną szufladą zamrażarki spływa woda, która zamienia się w łód i muszę to skuwać !!! Nie wiem o co chodzi. Lodówka jest No frost
  • Poziom 10  
    Ja z skułem lód i na dwa dni zostawiłem lodówkę otwartą do rozmrożenia. Dodatkowo odkręciłem tylną ściankę w zamrażarce (tam dopiero było lodu). Operacja pozwoliła na bezlodową pracę przez kilka miesięcy. W br w zimę powtórzę operację bo znowu lodówka zbiera lód w zamrażarce.