Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta indukcyjna AEG 58 GAD C7 - Podłaczenie

skali 06 Sie 2016 13:33 1416 3
  • Sklep HeluKabel
  • #2 24 Sie 2016 17:27
    skali
    Poziom 18  

Po braku odpowiedzi wnioskuję że chyba nie da się tej płyty używać niezależnie bez piekarnika. Podłączyłem same przewody zasilające, L1-szary, L2-pomarańczowy, N1,N2-niebieskie, i na płycie tylko wyświetli się coś na krótko na panelu a potem cyklicznie tylko pika, bez żadnej reakcji na dotykanie panela dotykowego. Cienkie cztery brązowe oraz żółte przewody podłączone są do płytki elektroniki na panelu dotykowym ale do czego służą nigdzie nie można znaleźć schematu.

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 26 Wrz 2016 21:32
    skali
    Poziom 18  

Otworzyłem tę płytę i sprawdziłem do czego służą te cienkie przewody. Okazuje się, że to są sygnały wychodzące z płyty tak, że płyta powinna działać jednak coś jest chyba uszkodzone, ponieważ po włączeniu do prądu na chwilę zapalają się wszystkie segmenty wyświetlacza oraz diody świecące, potem na ok. 3s zapala się na górnym wyświetlaczu "20" i na lewym z górnej płyty "2". Potem wszystkie wyświetlacze gasną i tylko słychać pipanie jak dotyka się przyciski na panelu sterowniczym ale bez reakcji. Czy ta "20"-stka i "2"-ka to jakiś kod błędu?

0
  • #4 28 Wrz 2016 16:29
    skali
    Poziom 18  

Poniżej zamieszczam fotki panela sterowniczego, jest on firmy Elektrolux, może to komuś coś więcej powie kto siedzi w tej branży i napisze co oznacza te wyświetlane na chwilę "20" i "2"?

0