Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat b5 1998r. brak świateł mijania.

07 Sie 2016 10:42 2499 5
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z moim Passatem otóż wczoraj jechałem, w trakcie nagle licznik zgasł wszystko na desce rozdzielczej przestało działać (silnik wciąż pracował) pojawiła się kontrolka ABS żółta, zapiszczało i wszystko wróciło do normy. Niestety stwierdziłem że po tym incydencie nie ma świateł mijania z tym że w moim przypadku inaczej niż w innych które już przejrzałem, światła długie działają stąd moje pytanie: czy to może być przyczyna głównego włącznika świateł czy kostki pod kierownica, a może w tym przypadku to całkiem inna przyczyna? Proszę o pomoc z góry dziękuję za zainteresowanie moim problemem.
  • Poziom 32  
    Ja miałem coś podobnego w B5 97r. tylko, że u mnie zgasla cała prawa strona-przód i tył. Po wymianie głównego wlacznika na nowy (zamiennik niestety czerwony) wszystko wróciło do normy.
    Jak dobrze pamiętam 42zł w lokalnym sklepie.

Teraz szukam przyczyny braku możliwości mrugnięcia długimi światłami...
  • Poziom 2  
    witam ponownie,niestety po wymianie głownego wlacznika swiatel dalej nie dzialaja swiatła pozycyjne,długie sa wszystko jest brak pozycji ,moze ktos doradzi co z tym fantem teraz zrobic ???
  • Poziom 30  
    Może pytanie trywialne ale...sprawdzałeś bezpieczniki?
  • Admin grupy Samochody
    przem_kowski napisał:
    po tym incydencie nie ma świateł mijania
    przem_kowski napisał:
    dalej nie dzialaja swiatła pozycyjne

Kolego- precyzyjnie, których świateł nie ma.
  • Poziom 2  
    koledzy brak swiatel przednich pozycyjnych ,sytuacja bardzo ciekawa spalone byly zarowki dwie ,zmienilem ,wszystko było ok ,niestety nastepnego dnia sytuacja sie powtarza a mianowicie zegary gasna ,siweci sie ABS pojedynczy pisk i znow to samo spalone zarowki i wlacznikm chyba uszkodzony bo nie piszczy przy wlaczonych swiatlach z wyjetym kluczykiem ,lecz po kolejnej wymianie zarowek znow dwoch ,znow mam swiatła tylko ciekawo na jak długo ?.dodam ze to chyba jest spowodowane opadami deszczu gdyz w taka pogode mi to sie przydazylo juz dwa razy tylko gdzie szukac przyczyny ???

Dodano po 1 [minuty]:

przepraszam ,swiatła ktore mi pali to sa swiatła mijania tzw krotkie a reszta dziala za kazdym razem