Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool ADG 6999 - kody F6 i E4

marpap1 07 Sie 2016 17:05 1431 4
  • #1 07 Sie 2016 17:05
    marpap1
    Poziom 11  

Witam Wszystkich
    Mam problem ze zmywarką Whirlpool ADG6999 startuje uruchamia się a po chwili wyświetla błędy F6 i E4. Z tego co wyczytałem na różnych forach przyczyną może być jakiś czujnik-pływak który wyłącza zmywarkę i działa jako zabezpieczenie przed zalaniem mieszkania. Wszystko się zgadza bo problem pojawił się kiedy zatkał się odpływ.
    Mam tylko pytanie czy ktoś orientuje się gdzie w tym modelu szukać tego pływaka? Ma ktoś może jakąś serwisówkę lub jakieś zdjęcia z pokazaną lokalizacją tego pływaka w tym modelu?

1 4
  • #2 08 Sie 2016 08:00
    MDD
    Poziom 26  

Jak pływak to pływa. Na dnie obudowy.

0
  • #3 08 Sie 2016 20:57
    marpap1
    Poziom 11  

No właśnie nie jestem pewien, czy na dnie obudowy. Czytałem o różnych modelach whirlpool i jedne mają gdzieś w drzwiczkach, inne gdzieś z boku a jeszcze inne na dole. Wolałbym wiedzieć gdzie szukać w tym modelu...

0
  • Pomocny post
    #4 08 Sie 2016 21:54
    ROBSON33
    Moderator AGD

marpap1 napisał:
    Czytałem o różnych modelach whirlpool i jedne mają gdzieś w drzwiczkach, inne gdzieś z boku a jeszcze inne na dole. Wolałbym wiedzieć gdzie szukać w tym modelu...

To źle czytałeś, lub nie umiesz czytać ze zrozumieniem, od XX lat bawię się tymi sprzętami i jeszcze nie widziałem pływaka w drzwiach :wink:
    Pływaka zawsze szukasz w najniższym punkcie, jak go już znajdziesz to musisz jeszcze znaleźć przeciek.

0
  • #5 09 Sie 2016 06:34
    marpap1
    Poziom 11  

Może masz rację, a może ktoś po prostu głupoty pisał. :D

0