Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Indesit DSG 5741 - Błąd E10

08 Sie 2016 20:37 4134 5
 • Poziom 5  
  Witam.
  Mam problem ze zmywarką Indesit DSG 5741. Zmywarka przechodzi cały cykl zmywania a po skonczonej pracy i odczekaniu kilku minut na wyświetlaczu pojawia się kod E10 równocześnie włącza się pompa spustowa i pracuje bez przerwy. Usiłowałem znaleść coś w sieci na ten temat ale niestety bezskuteczne. Czy ktoś spotkał się z takimi objawami? Był bym bardzo wdzięczny za jakąś podpowiedź.
  Z góry bardzo dziękuję.

 • Poziom 39  
  E10 is a water level sensing problem. Uszkodzony wyłącznik ciśnieniowy/wody, luźne przewody, zator w odpływie wody, uszkodzony moduł sterowania.

  Miernik, narzędzia w dłoń i do boju :)
 • Poziom 5  
  Zauważyłem że po włączenu dłuższego programu zmywarka staje gdy na wyswietlaczu pokazuje 5 min do końca pracy i również pokazuje E10. Drożność sprawdzona. Wylacznik ciśnieniowy? Chodzi o hydrostat? Jesli tak to też sprawny.
 • Poziom 1  
  Mam podobny problem tyle, że u mnie po 15 minutach pracy wyświetla się komunikat F13 i zmywarka "staje". Może ma ktoś jakiś kod błędów tego modelu?

 • Poziom 39  
  F13 - Main board fault

  Issue: The LED lights on your dishwasher are displaying in the following sequence (please see below these error codes for your LED reference

  LED 1: ON
  LED 2: OFF
  LED 3: ON
  LED 4: ON
 • Poziom 5  
  Grzałka. Po wymianie wszystko działa.
  Temat zamknięty.