Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagłośnienie małej sali w klubie

do_s 09 Sie 2016 14:44 4311 7
  • #1 09 Sie 2016 14:44
    do_s
    Poziom 8  

Dzień dobry,

mam do nagłośnienia malutką salkę w pubie. Pomieszczenie prostokąt o wymiarach około 6x3, wysokość 2,5m, ściany z cegły. Salka tylko do tańczenia. Grany będzie każdy rodzaj muzyki w tym także nowoczesna elektroniczna z basem ;) . Budżet 3000-3500. Chciałbym, żeby to zagrało w miarę przyzwoicie pełnym pasmem. Poczytałem trochę w internetach i znalazłem coś takiego jak ldm 315 pro, można je kupić za około 1,2 tyś. Może nawet 215 pro by starczyły, ale trójdrożnych nie znalazłem żadnych na sprzedaż (a podobno były takie). Do tego końcówka mocy t.amp 1050 nowa ze sklepu. Jedyna moja obawa to, że te kolumny mają już swój wiek. Może znajdzie się ktoś i doradzi coś :)

0 7
  • #4 11 Sie 2016 09:26
    do_s
    Poziom 8  

Dziękuję, właśnie o takie coś mi chodziło. Co prawda wolałbym 2 kolumny w pełnym paśmie bo nie trzeba ustawiać suba, ale wychodzi na to, że nie ma innej opcji ;)
    Poczytałem i zaciekawił mnie ten LD Dave 15. Może trafi się jakaś używka w dobrym stanie. Jeśli wszystko dojdzie do skutku to zdam relację jak sprzęt się sprawuje :)
    Pozdrawiam
    D.

0
  • #5 20 Sty 2017 08:13
    montertb
    Poziom 22  

Zestaw 2+1 będzie najlepszy, małe satelitki i subwoofer schowany gdzieś na podłodze. Dodatkowy subwoofer daje dużo radości z słuchania muzyki... :)
    Zestawy LD Systems z serii DAVE polecam, na rynku wtórym jest sporo używanych w dobrych cenach. DAVE 15 G3, DAVE 15 G2 itp.

0
  • #6 20 Sty 2017 09:38
    do_s
    Poziom 8  

Cześć,
    ostatecznie zakupiłem okazyjnie za 1300 zł zestaw LDM p31506 pro trójdrożny + końcówka mocy elmuz.
    Trochę wielkie kolubryny, ale brzmią bardzo dobrze.
    Wcześniej słuchałem ld dave 15g3. Fajny zestaw, ale ldm brzmi lepiej no i cena przeważyła :)
    Pozdrawiam
    D.

0
  • #7 28 Mar 2017 15:41
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany

Ldm głośniej "napieprza" - z brzmieniem nie ma nic wspólnego;)

0