Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta CF Lexar Pro 64GB - Czy jest szansa na odzyskanie danych?

09 Sie 2016 22:56 507 1
  • Poziom 2  
    Dzień Dobry

Karta CF 64GB prawie cała wypełniona danymi nagle stała się niewidoczna - aparat każe formatować, w kompie widoczna jako 32MB. Sprawdzałem programami jakie mi polecano i wszystkie pokazują brak danych. Dane to zdjęcia z pobytu w klasztorze Zen. Z jednej strony bez nich świat się nie skończy ale trochę mi ich szkoda bo czeka na nie wiele osób które były tam ze mną bo to dokumenty ich święceń itd. Jeśli jest jakakolwiek szansa to bardzo proszę Was o pomoc.

Karta CF Lexar Pro 64GB - Czy jest szansa na odzyskanie danych? Karta CF Lexar Pro 64GB - Czy jest szansa na odzyskanie danych? Karta CF Lexar Pro 64GB - Czy jest szansa na odzyskanie danych? Karta CF Lexar Pro 64GB - Czy jest szansa na odzyskanie danych?
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Karta z tego co widzę nie wykazuje poprawnej pojemności. Zazwyczaj oznacza to uszkodzenie kontrolera. W tego typu przypadkach dane mozna odzyskać poprzez odczyt modułów pamięci i zbodowanie wirtualnego kontrolera. Jest to do wykonania, niestety tylko w labie. Jakbyś był zainteresowany, pisz PW.