Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault scenic 2 tykanie z tylu samochodu,gasnie kiedy zimny silnik

Scoob 11 Aug 2016 08:56 1671 4
    Scoob
    Level 2  
    Witam.mam problem z moim scenikiem.od jakiegos czasu hamulec reczny nie dziala jak nalezy.wyswietlony jest "trojkat i service"oraz" frein parking a controler".dodatkowo na dluzszym postoju slychac "tykanie"z tylu auta.oprocz tego rozladowuje mi ciagle akumulator..miesiac temu zmienilem na nowy.kiedy chce odpalic samochod zaczyna sie "dyskoteka"na wyswietlaczu...wszystko miga,slychac "tykanie"rozrusznik nie kreci...jak juz odpale na "kable"to po ok.minucie gasnie...musze go rozgrzac trzymajac noge na gazie,pozniej jest ok..czy ktos moglby mi pomoc rozwiazac ten problem??podam mojego maila:kkpoczkajski@gmail.com.z gory dziekuje..
    andy175
    Level 11  
    Witam
    Miałem podobne objawy w swoim Scenic 2 z 2008 pomogła wymiana całego układu elektroniki hamulca postojowego tyłu. Renault scenic 2 tykanie z tylu samochodu,gasnie kiedy zimny silnik
    Scoob
    Level 2  
    Ok.wielkie dzieki..a ile kosztuje taka przyjemnosc?i jak dlugo to zajmuje czasu?
    andy175
    Level 11  
    Na znanym portalu A..... jest tego pod dostatkiem cena od 250 do 450. czas wymiana w zależy od wielu czynników (wiedza techniczna, umiejętności manualne, posiadane narzędzia i jest potrzebny kanał bo trzeba zdjąć koła żeby odłączyć linki hamulca od zacisków tylnych kół. Ale najpierw należy zdemontować stary układ hamulca elektrycznego i sprawdzić co mu dolega. Często dostaje się tam woda która uszkadza elektronikę.
    Scoob
    Level 2  
    Dziekuje bardzo..musze sie tym zajač bo dostaje "szewskiej pasji".