Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Usunięty filmik z karty pamięci - czym to przywrócić?

Pingwinek2310 11 Sie 2016 12:21 633 2
  • #1 11 Sie 2016 12:21
    Pingwinek2310
    Poziom 2  

Witam serdecznie!
    Przepraszam, że w dziale "Komputery Serwis", ale pasuje reszta, tzn. "Naprawa HDD i odzysk danych, o który mi tu głównie chodzi.
    Z poziomu telefonu z Androidem został usunięty filmik. Tak około 1,5 GB, format .mp4. Filmik znajdował się na karcie pamięci, usunięty został, jak to czasem bywa - przypadkowo. Raczej na pewno jest już nadpisany, co daje raczej małe szanse na odzyskanie, ale lepiej, jeżeli poradzę się fachowców, bo może jest jeszcze nadzieja.
    Próbowałam już odzyskać plik Recuvą, Pandora Recovery oraz Recover My Photos.
    Rezultaty? Raczej marne. Recuvą przywróciłam plik, jednakże nie otwiera się on (co tu się dziwić, przy kondycji pliku było napisane "Poor", co raczej nie wróży najlepiej). Pandora nie znalazła pliku, tak samo w sumie ten cały Recover My Photos.
    Czy są jeszcze jakieś szanse na odzyskanie filmiku? Jakiś programik? Nie ukrywam, ten filmik jest dla mnie bardzo ważny.
    Pozdrawiam i liczę na szybki odzew!

0 2
  • #2 11 Sie 2016 12:57
    Stando01
    Poziom 18  

Proponuję skorzystać z DMDE lub PhotoRec, może one sobie lepiej z tym zadaniem poradzą. A odzyskany film można spróbować odtworzyć w VLC. Całkiem nieźle radzi sobie z otwieraniem uszkodzonych plików.

0
  • #3 17 Sie 2016 17:13
    Pingwinek2310
    Poziom 2  

Witam, przepraszam za tak długi brak odzewu.
    Cóż, PhotoRec także niewiele zdziałał, przywrócił sam pliczek którego VLC nie otwiera. Cóż, raczej wątpię, by DMDE cokolwiek zdziałał. Dziękuję ślicznie za odzew w tej sprawie.

0
  Szukaj w 5mln produktów