Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Inne] Lenovo g500 nie odpala się

11 Sie 2016 19:31 720 3
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z odpaleniem lapka.
    Komputer został zaktualizowany do win10 na którym działał dobrze. Pewnego dnia włączony laptop spadł mi na ziemię i się zamkną (klapka). Po otwarciu odpaliło mi się okno ponownego logowania ale nic nie mogłem zrobić. Wyłączyłem komputer po przez wyjęcie baterii. Kiedy ponownie odpaliłem komputer pokazała się nazwa Lenovo na dole kółko oznaczające ładowanie, po chwili gaśnie ekran i kompletnie nic się nie dzieje a komputer działa (chodzi).
    Kiedy ponownie zrestartuje komputer wyskakuje:

Pytanie jest proste co mam robić żeby działał? [Inne] Lenovo g500 nie odpala się [Inne] Lenovo g500 nie odpala się [Inne] Lenovo g500 nie odpala się
  • Spec od komputerów
    sznurek24 napisał:
    Pytanie jest proste co mam robić żeby działał?

Sprawdzić sprawność dysku w innym komputerze, gdy będzie ok - zainstalować ponownie system, tak będzie najszybciej.
  • Poziom 2  
    Sprawdziłem dysk i działa. Komputer udało się odpalić w trybie awaryjnym.
    Po przywracaniu systemu przez Recovery pokazał mi się kolejny bład [Inne] Lenovo g500 nie odpala się
  • Spec od komputerów
    Zainstaluj ponownie system tj. pisałem wcześniej, albo sektor rozruchowy się uszkodził albo sam system, z win10 za dużo do czynienia na szczęście nie mam ale reinstalacja wydaje się najrozsądniejszym wyjściem.