logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mam karte Nvidia Riva TNT2 Model64 problem w tym że...

05 Lip 2005 16:24 972 4
REKLAMA
  • #1 1630921
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #2 1631070
    Platon
    Poziom 42  
    zmien temat na cokolwiek mowiacego, ze masz problmey z OGL.
    poza tym napisz co oznacza "nie moge wlaczyc". Podaj kiedy i DOKLADNIE jakie komunikaty wystepują. Jaki system, jaka wersja gry, jakie sterowniki do karty graficznej.
  • REKLAMA
  • #3 1631296
    blu123
    Poziom 13  
    witam

    Pewnie masz najnowsze sterowniki wiec wgraj starsze, a najlepiej te co dostałeś przy zakupie karty powinno pomuc zecz w tym ze najnowsze sterowniki sa pisane na nowe karty graficzne a twoja jest juz stara i powoduje to problemy.
  • REKLAMA
  • #4 1631389
    airnox
    Poziom 24  
    Witam! A może zamiast Open GL włącz DirectDraw(chyab tak to się nazywa). Na Rivie grałem kiedyś w Countr-Strike praktycznie bez problemu. Spróbuj włączyć DD zamiast OGL.
  • #5 1631403
    Loker
    Poziom 39  
    Sprobuj poszukac sterownikow Fachmana (oparte na referencyjnych nVidii). Nie pamietam, ktorej wersji uzywalem, ale u mnie smigaly pieknie :) Aczkolwiek mialem wtedy 98, pod innymi windami nie probowalem.
REKLAMA