Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mikrofon nie nagrywa d德i瘯u g這su

keny48 12 Aug 2016 16:10 1365 11
    keny48
    Level 9  
    Witam.
    Jak widnieje w temacie, m鎩 problem polega na nie do ko鎍a dzia豉j帷ym mikrofonie.. ale od pocz徠ku:

Kupi貫m nowy mikrofon, tani i zwyk造. Podzia豉 kilka razy i nagle przesta, to by這 jako 2-3 miesi帷e temu.
    Nie przej掖em si tym zbytnio, stwierdzi貫m, 瞠 to zwyk豉 chi雟zczyzna i dlatego. Kumpel znalaz mi spos鏏 jak z telefonu zrobi mikrofon i z tych ustawie korzysta貫m przez ten czas, jednak problem pojawi si znowu kiedy m鎩 telefon nieoczekiwanie zako鎍zy sw鎩 篡wot. Obecnie nie jestem wstanie mojego drugiego pod陰czy w ten spos鏏, gdy nie posiada tej aplikacji, a i tak to by這 uci捫liwe bo jak roz豉dowa mi si telefon to zn闚 zosta貫m bez mikrofonu..

Ostatnio stwierdzi貫m, 瞠 zn闚 zajm si mikrofonem normalnym:
    -pod陰czy貫m ten stary, nic
    -po篡czy貫m od kumpla s逝chawki z mikrofonem, nic
    -pod陰czy貫m swoje, kt鏎e s tylko do telefonu (te maj mikrofon), nic
    I wtedy zauwa篡貫m, 瞠 to nie jest wina mikrofonu tylko problem le篡 gdzie indziej, mianowicie w陰czaj帷 muzyk czy to przez internet czy na komputerze mikrofon reaguje. Sprawdzi貫m w rejestratorze d德i瘯闚 i nagra sam d德i瘯 muzyki, nawet gdy co m闚i貫m, a wr璚z krzycza貫m.

Pr鏏owa貫m ju to rozwi您a, ale nic nie pomaga這
    Korzystam z VIA HD Audio, tylko 瞠 nie mog nawet wej嗆 w jej ustawienia jak pr鏏uj j w陰czy w panelu sterowania.
    Mikrofony w s逝chawkach nagrywaj d德i瘯i muzyki, natomiast ten osobny nie
    keny48
    Level 9  
    Jakie pomys造 co do programu ?

U篡貫m jakiego Slimdrivers, ktory niby odinstalowa, zresetowa komputer, po w陰czeniu wszystko wr鏂i這, ale dalej nie nagrywa.
    keny48
    Level 9  
    Zrobi這 si, ale w details nic nie znalaz這.. Czy to znaczy 瞠 mog nie mie tych sterownik闚 ?
    keny48
    Level 9  
    Nic nie podzia豉這, 軼i庵n掖em jakie sterowniki do VIA i jedynce co teraz mam to jakie "Waves MaxxAudio" gdzie mog operowa niby mikrofonem i s逝chawkami, ale tam te nic nie pomaga..
    Incognitoo
    Level 11  
    Mo瞠 軼i庵n掖e sterowniki nie do swojej karty, ale je瞠li z tymi sprawa wygl康a tak samo, czyli jest d德i瘯, ale mikrofon nie dzia豉, to bardzo mo磧iwe, ze masz co nieprawne w karcie po prostu. Bo z pierwszego postu wynika, 瞠 mikrofon w og鏊e nie dzia豉, d德i瘯, kt鏎y zapisywa rejestrator pochodzi z tzw. sumy, nie mikrofonu.
    keny48
    Level 9  
    Dziwne jest tylko to, 瞠 dzia豉這 to wszystko przez Wo Mica, czyli aplikacja kt鏎a 陰czy mikrofon w telefonie do komputera.
    keny48
    Level 9  
    No w sumie jest racja, ale nie bardzo wiem co teraz zrobi z tym.
    Hackmsr
    Level 23  
    Mo瞠 u kolegi przetestuj mikrofon lub podstaw u siebie inn kart d德i瘯ow. Mi to wygl康a na Hardware. Mo瞠 poda kolega konfiguracj sprz皻u i pomierzy napi璚ia zasilacza?