Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GMS czy CLARION - Stacja multimedinalna GMS czy CLARION NX302E co wybrać

teyo3 13 Aug 2016 13:04 3531 1
    teyo3
    Level 11  
    Witam chciałbym zamienić oryginalne radio 6000 CD w fordzie focusie mk2 z roku 2010 na multimedialną stację i tu mam dylemat co wybrać czy Clariona NX302E czy może jedną ze stacji firmy GMS dokładnie chodzi mi o któryś z tych modeli :
    GMS 6618 LUXURY
    GMS 6751 LUXURY HDMI/MHL
    GMS 6707 LUXURY
    GMS 6808 Prestige HDMI
    dokładny opis na stronie producenta , mam prośbę p pomoc w wyborze
    są to modele z wyższej półki szybkie itp czy ktoś z użytkowników je posiada użytkuję , jak się sprawują i przede wszystkim czy warto , ciekawe mają parametry dokładny opis na stronie :
    http://www.gms.pl/pl/_sc/20/
    co lepiej wybrać clariona czy GMS proszę o opinię
    z wyglądu bardziej podobają mi się te GMS ale bardziej chodzi mi o parametry
    co byście wybrali z góry dzięki za odp
    teyo3
    Level 11  
    mechu dzięki za odpowiedź nie wątpię że dobrze gra ale po podłączeniu clariona pod fabryczne głośniki i małych ustawieniach z głos do max 25 to jest jak na koncercie nie ma znaczenia czy to mp3 czy z tel przez bluetooth poprostu wow:)
    tak samo łącząc się przez bluetooth smartfone słychać jak by osoba siedziała obok a na tym najbardziej mi zależało tam jest system parrot i tak jak powiedział jeden z użytkowników forum cytuję " Jesli nie masz wymagan co do dzwieku to kupuj. Zadne firmowy sprzęt nie bedzie tak wypasiony jak chinskie radia. Ale jakość dzwieku do clariona bedzie kolosalna "