Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aiwa av-d58 - Czy mogę podłączyć głośniki od mini wieży sony ?

14 Sie 2016 11:26 966 4
  • Poziom 2  
    Chodzi mi o to czy będzie dobra jakość ?? czy takie głośniki nadają się do amplitunera ?

• Poziom 43  
    Zapytaj Wróżki - zero szczegółowych informacji o sprzęcie, głośnikach...
  • Poziom 2  
    Jest podany model amplitunera a głośniki są od wieży sony mhc gt444 mają 6 omów ale mi nie chodzi o to czy się spalą bo ja nie gram głośno tylko chodzi mi o jakość pytam ogólnie czy takie głosniki od mini wieży pasują do amplitunera ?
  • Pomocny post

Poziom 43  
    mamasu180 napisał:
    chodzi o to czy się spalą bo ja nie gram głośno tylko chodzi mi o jakość

Jeśli nie będziesz przesadzał nic im się nie stanie, jakość dźwięku powinna być zadowalająca.
    Tutaj masz coś na temat samego amplitunera:
    http://www.hi-fi.com.pl/forum/3-kino-domowe/11898-co-s%C4%85dzicie-o-aiwa-av-d58.html
  • Poziom 32  
    To ile mają faktycznie ohmów to wróżbiarstwo, zresztą amplituner wygląda na solidny i to nie jest problem.
    Pytasz czy kolumny od zestawu mini wieży będą miały dobra jakość, według mnie nie, z 3 powodów.
    1) Gdyby były dobre to sprzedawali by je w handlu też oddzielnie, ale nawet firma sony oferująca prawie wyłącznie już tanie mini wieże się nie odważyła
    2) głośniki są z taniej plastikowej mini wieży i pewnie wewnątrz kolumn nie ma nawet zwrotnicy.
    3) zestaw sony w oryginale gra z wydzielonym subwooferem, takie proste 2.1 i wieża zapewne dzieli pasmo wewnątrz jednostki sterującej.
    Zagrać, zagra słychać będzie i rano radia posłuchasz.