Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault laguna II - Brak wycieraczek czasowych

14 Sie 2016 13:13 2298 4
  • Poziom 4  
    Hej. Mam problem. Zacznijmy od początku, kupiłem renault lagune r. 2002 1.9dCi 120 koni w wersji kombi i nie działały mi wycieraczki czasowe. Zobaczyłem że mam nie orginalna szybę czołową (NordGlass) i z tym wiąże się mój problem. Mam nie oryginalne lusterko kabelki od czujnika deszczu są ładnie schowanie za obicie więc coś musi być nie tak. Więc pytanie brzmu, mając nie oryginalna szybę czolawa bez podpietych czujników nie bd mi działać wycieraczka czasowa i czy kupując cały kompletny czujnik mogę go podpiąć do szyby i bd mi on działał? Z góry koledzy dziękuję za pomoc.
  • Poziom 32  
    Możesz podłączyć czujnik deszczu jeśli masz go do czego przymocować albo prze konfigurować UCH na wycieraczki czasowe - bez czujnika :D
  • Poziom 4  
    Aha to już mi się to nie podoba. Czyli jeżeli bym kupił nawet czujnik to nie przymocuje go do szyby tak? Ja nie wiem jak fabrycznie było robione bo lagune mam dopiero pierwszy dzień.
  • Poziom 32  
    Lusterko powinno posiadać szeroką obudowę jak na zdjęciu

A szyba powinna posiadać stosowne mocowania

To że kabelki są schowane pod podsufitkę nie znaczy jeszcze że był czujnik deszczu. Te samochody często posiadały instalację od FULL opcji . Dopiero porównanie opcji wyposażenia po numerze VIN lub kontrola CLIP odpowie na pytanie co ma być lub co jest własnie ustawione :D
  • Poziom 4  
    U mnie właśnie nie ma tego mocowania i mam całkiem inne lusterko. Wymieniana była szyba czołowa więc ten kto to robił poszedł po taniosci. No nic niestety musi już tak zostać. Dziękuję za pomoc.