Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Android TV do 2000 zł - co kupić?

atomic339 15 Sie 2016 13:56 711 2
  • #1 15 Sie 2016 13:56
    atomic339
    Poziom 3  

Część
    Przeczytałem wiele tematów i nie mogę podjąć decyzji.
    Czy na obecną chwilę warto kupić Android TV czy zbyt kiepsko od działa? Opinii jest tyle co użytkowników

Myślę o TV ok. 40 cali (ale może być też mniejszy), nie mam ograniczenia miejsca ale budżet do 2000 zł oraz to że będzie działać na telewizji naziemnej plus internetowej

Znalazłem wiele modeli Philipsa ale teraz już sam nie wiem czy celować a modele 2016 czy 2015. Nigdzie nie ma podane dokładnie jaki procesor jest w środku
    Fajnie jeśli jakoś ekrnsu będzie akceptowalna i nie będzie zbytniego smużenia

Proszę o jakieś propozycje i wskazówki

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? Pieszczenie jest duże ale jest to sytuacja przejściowa i ogranicza mnie budżet więc nie chce dobierać TV pod względem wielkośc. Myślę, że ok. 40 cali będzie optymalne
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? j.w. do dostosowania
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1 maksymalnie dwie
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Bez znaczenia
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Wpada przez okna dachowe z boku
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Samsung ue32j6300aw, telewizor potrzebuje do miejsca gdzie go nie posiadam w ogóle
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? W miarę sensowny procesor aby działa sprawnie. DVB-T, WiFi, DLAN
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Telewizja naziemna + Internet WiFi
    10 .Jakie urządzenia? Router Wi-Fi, telefon, czasem komputer po hdmi, jeśli będzie dało się grać w gry to pad BT
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4 -5h
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Brak preferencji
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Przyrodnicze, Sportowe, Filmy
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Rzadko
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Zamierzam ale sporadycznie
    16. Preferencje co do marki? Brak
    17. Preferencje co do wielkości? ok. 40 cali
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Wolny interface, problemy z łączeniem z telefonem
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2000 zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D? Nie

• #2 16 Sie 2016 15:31
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #3 26 Sie 2016 16:48
    Mariano11
    Poziom 26  

Tak na prawdę ten Philips to chyba jedyny model w tym przedziale cenowym z Androidem wart uwagi.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME