Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

massey ferguson 4245 - Zapytanie o mase ciagnietej przyczepy

15 Aug 2016 20:30 1224 4
  • Level 12  
    Witam kolegów.
    mam małe pytanie gdyz kupiłem taki ciagnik i nie ma w dowodzie podanej masy przyczepy z hamulcem i bez ,nie moge tego znalesc bede wdzieczny za pomoc z góry dziekuje.zapomniałed dodac dane poj.3990 moc 62kw ,napewno przyczepa bez hamulca to max 750kg a z ham.własnie nie wiem ,moze ktos zerknie w dowod rejstracyjny.Przepraszam bez hamulca 1500 kg.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 43  
    Tak możesz zapiąć 4 tonową i 16 tonową o ile jej nie przeładujesz.

Krokodyle mogą cię zważyć i klops, w pobliżu mojej miejscowości jest waga i zieloni zciągają przyczepy ładowane ziarnem teraz.
  • Helpful post
    Level 25  
    Wszystko jest określone. Maksymalna długość zestawu złożonego z trzech pojazdów w którym pojazdem ciągnącym jest ciągnik rolniczy wynosi 22 metry a szerokość nie wymagająca zezwolenia 2,55 metra.
    A maksymalną masę ciągniętych przyczep przez ciągnik jest podana w instrukcji np. dla 60-ki wynosi 10 ton, dla zetora 5340 12 ton, itd.

Nie znalazłem nic poza katalogiem części i niepewną informacją o DMC przyczepy bez hamulca 1500 kg.
    Jedyne co znalazłem to dla podobnego ciągnika MF 3065 max masa ciągniętych przyczep waha się w zależności od konfiguracji ciągnika i opon tylnych pomiędzy
    11 656-12781 kg.

Ja w dowodzie w mtz-cie mam wpisane 12 ton.