Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG UE55JU6800 - Nie zapamiętuje hasła z routera

ifeelgood 15 Sie 2016 23:55 951 6
  • #1 15 Sie 2016 23:55
    ifeelgood
    Poziom 3  

Witam,
    jak w temacie, tv SAMSUNG UE55JU6800 każdorazowe włączenie tv wymaga wprowadzenie loginu i hasła, jakieś sugestie?
    W jaki sposób najlepiej przesłać obraz z laptopa/smartfona do tv? Próbowałem samsung allshare, ale niestety mam problem dll i instalacją i szukam czegoś innego.
    z góry dzięki

0 6
  • Pomocny post
    #2 16 Sie 2016 07:52
    MARCIN.SLASK
    Specjalista AGD

Aktualizować soft jak się da.
    W moim Philipsie też kilka wad miał (na samym początku WiFi widział, ale nie łączył). Chyba 5 czy 6 aktualizacja od tamtego roku.

0
  • #3 16 Sie 2016 09:47
    ifeelgood
    Poziom 3  

MARCIN.SLASK napisał:
    Aktualizować soft jak się da.
    W moim Philipsie też kilka wad miał (na samym początku WiFi widział, ale nie łączył). Chyba 5 czy 6 aktualizacja od tamtego roku.

dzięki :-) to teraz już kolejne pytanie, jak przeprowadzić trą aktualizację, pociągnąłem pliki ze strony producenta, zrzuciłem na pen drive'a, wykonywalnego nie widział pliku, to rozpakowałem i spróbowałem raz jeszcze, widzi katalogi natomiast 0 plików.

0
  • Pomocny post
    #4 16 Sie 2016 19:44
    intenso
    Poziom 38  

Przez allshare nie przesyła się obrazu tylko udostępnia pliki.
    Na czysty pendriv wypakuj pliki klikając w pobrany plik ze strony samsunga, wskaż pendriva i niech się wypakuje.
    I żeby aktualizować oprogramowanie z pendriva to nie wchodzi się w niego tylko wchodzisz w menu, pomoc lub system i tam masz aktualizacja, wybierasz przez usb i do dzieła.

0
  • #5 17 Sie 2016 13:43
    ifeelgood
    Poziom 3  

hasło zapamiętane, piękne dzięki update pomógł

intenso, miałem na myśli smartview, wybacz :-) To i tak moich wymagań by chyba nie spełniło, bo nie chodzi o udostępnianie multimediów, a zrobienie sobie z tv monitora. Może bezprzewodowy transmiter hdmi? Jak ugryźć ten temat?

0
  • #6 17 Sie 2016 13:54
    intenso
    Poziom 38  

Z tego co wiem to potrzebny jest w tv screen mirroring i w telefonie również. I można to bez przewodowo przesyłać.
    Niestety w tej kwestii nie pomogę bo nigdy się tym nie bawiłem.

0
  • #7 17 Sie 2016 16:41
    ifeelgood
    Poziom 3  

udało mi się :-) po aktualizacjach zaczęło wszystko działać, kazałem się łączyć z ekranem bezprzewodowym i teraz wszystko gra, tzn prawie :-) chciałbym jeszcze jakoś bezprzewodowo przesłać głos, jak to zrobić najlepiej?

0