Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ariston fz 1002 - Błąd f07 i nieciekawa historia

pak99 17 Sie 2016 19:41 1074 0
 • #1 17 Sie 2016 19:41
  pak99
  Poziom 8  

  Sytuacja dosyć nietypowa.

  Jakiś czas temu w kuchence pojawiał się błąd który uniemożliwiał działanie piekarnika. Okazało się, że dotyczył on przegrzewania się piekarnika przez niepoprawne działanie wiatraka. Zamówiony został mechanik który wymienił część piekarnika ( jakaś część elenktyczna, nie wiatrak) i piekarnik działał przez parę miesięcy.

  Po kilku miesiącach błąd zaczął się pojawiać. Nie dyskwalifikował on użytkowania piekarnika, gdyż czasem błąd nie pojawiał się. Mimo wszystko ponownie wezwaliśmy mechanika.

  Po ponownej zmianie części i podłączeniu piekarnika ... przestał działać dotyk. Piekarnika nie można włączyć, a Pan mechanik stwierdził, że "moduł jest zepsuty i trzeba zapłacić 1000zł za nowy ale on tego nie zrobi, bo nie wie który moduł"

  Chciałbym przypomnieć, że przed oddaniem piekarnika dało się używać a jedynym problemem było jego wyłączenie się, a po "naprawie" Pana mechanika, nie działa nic.

  I teraz pytanie, czy najprawdopodobniej to Pan mechanik uszkodził piekarnik, czy jakimś cudem ten moduł mógłbyć uszkodzony wcześniej.

  0 0
  Szukaj w 5mln produktów