Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] Obudowa komputera - AT / stara

Batyra 18 Sie 2016 22:22 2532 6
    Batyra
    Poziom 5  
    Cześć,
    Kupię obudowę PC, może być bez zasilacza. Przede wszystkim musi być w doskonałym stanie (może być pożółknięta / szara, nie możę być popękana porysowana). Komputer na socket 7 (w szerokim tego słowa znaczeniu '96-'99).

Moje wymarzone modele (ale mogą być też inne).
    [Kupię] Obudowa komputera - AT / stara

Oczywiście mogą być też inne w tym stylu.

Z góry dzięki za pomoc!
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    zen3x
    Poziom 31  
    Marzysz sobie o obudowie do komputera compaw to powinieneś wiedzieć , że tylko z zewnątrz ona wygląda funkcjonalnie. Nie zamontujesz w niej zwykłej płyty ATX. Zasilacz jest większy.

Tutaj są
    W tym miejscu big tower
    Batyra
    Poziom 5  
    Serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź.
    Nie wpadłem wcześniej na to aby poszukać na allegro i olx! Doskonały pomysł - świetna rada!

Wielkie dzięki!

:/
    kitor
    Poziom 34  
    Kolego @zen3x - muszę zdementować. Do tej konkretnej obudowy ATX jak najbardziej pasuje "cywilny" zasilacz. Przez parę lat miałem w dokładnie obudowie ze zdjęcia złożony swój komputer stacjonarny.
    Batyra
    Poziom 5  
    @kitor

może masz ją jeszcze ? :D
    (wiem wiem gdybyś miał to byś napisał)

To oczywiste że obudowy nie różnią się wielkością zasilaczy a tyłem (AT miały poziome wyjścia na karty i okrągły din do klawiatury a w ATX'ach była już zaślepka w bo porty typu COM itp. były na płycie a nie oddzielnie "na śledziach"...) W AT nie włożysz ATX'a a w ATX'a na upartego da się włożyć AT...
    kitor
    Poziom 34  
    Mówimy o czasie rzędu 10 lat temu. O tym że płyty Baby AT pasują do obudowy przyjmującej minimum standardową płytę ATX (305 × 244 mm) wiem ;)
    Batyra
    Poziom 5  
    Ty wiesz ;) ale nie wszyscy... ba mało kto już pamięta...
    ciężkie jest życie "zbieracza retro-sprzętu"... :D