Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki modecom s2 dziwne dźwięki

dabumts12 20 Sie 2016 14:23 990 6
  • #1 20 Sie 2016 14:23
    dabumts12
    Poziom 6  

Witam. Mam taki problem z tymi głośnikami, że gdy nie mam włączonej muzyki buczą one, można powiedzieć dziwnie pierdzą, nawet lekko słychać jakby prąd przechodził :v. Występuje to w obu głośnikach. Nie słychać tego głośno, ale jednak jest to trochę drażniące, posiadam uziemienie, także co może być tego przyczyną?

• #2 20 Sie 2016 14:32
    brofran
    Poziom 36  

dabumts12 napisał:
    że gdy nie mam włączonej muzyki buczą one

Skąd podajesz sygnał na te głośniki ? Co to jest MODECOM S2 , wzmacniacz, głośnik aktywny ?
    Opisz trochę sprzęt jaki posiadasz i jak go połączyłeś .

• #3 20 Sie 2016 18:07
    dabumts12
    Poziom 6  

Są to dwa głośniki i subwoofer z takim pilotem do volume. I głośniki podłączylem do komputera do miejsca naa glosniki czyli zielone gniazdo, byl jeszcze czarny kabel i z instrukcji wyniklo ze ma byc podłączony pod subwooofer to podlaczylem i zasilanie podlaczylem do gniazdka i tyle.

• #4 20 Sie 2016 20:42
    brofran
    Poziom 36  

Aaaa , no to tzw. głośnik aktywny. To kiepskiej jakości wzmacniaczyk, ma prawo trochę brumić gdy nie dostaje sygnału . Sprawdź jeszcze kabelek do zielonego gniazda , jeżeli jest długi i bez ekranu to też wprowadza zakłócenia .

• #5 20 Sie 2016 21:27
    dabumts12
    Poziom 6  

Co to znaczy kabel bez ekranu? Bo nie rozumiem zbytnio.

• #6 20 Sie 2016 21:53
    brofran
    Poziom 36  

Na zewnątrz oplot z linki , wewnątrz 2 druciki - to jest kabelek ekranowany - poczytaj troche w necie to nie będziesz zadawał takich prostych pytań ... :D

• #7 20 Sie 2016 23:21
    dabumts12
    Poziom 6  

Okej dzięki za rady coś spróbuje z tym zrobić

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME