Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo s40 Nie moge dostac sie do auta,z kluczyka i z pilota

20 Sie 2016 20:51 729 7
  • Poziom 2  
    Witam,mam problem z otwarciem samochodu,gdy byl zamknięty na pilot,alarm,to otworzyłem maskę i wyciągnąłem akumulator z samochodu,teraz włożyłem naładowany i nie mogę dostać sie do samochodu pilot nie reaguje a na kluczyk nic sie nie dzieje,nie moge przekręcić,dioda od alarmu nie świeci a na zegarach pokazuje kilometry i godzinę,samochód to volvo s40 1,9,1999 .z gory dziękuję za pomoc
  • Poziom 2  
    Tez nic,próbowałem juz.
  • Poziom 21  
    Podważ drzwi od góry od strony pasażera, wsuń klin drewniany i drutem 3mm z haczykiem na końcu otwórz drzwi kierowcy za klamkę
  • Poziom 2  
    Tez tak myślę.,ale czy wszystko wróci do normy? Ponieważ zastanawia mnie ze na pilot nie dziala,sprawdzę jutro jak najszybciej i dam znać co i jak,Dziękuję za odpowiedz :)
  • Poziom 43  
    A co ja ci poradzę jak masz zapuszczone auto i niesprawne wkładki drzwi.

Ps na drugi raz załóż nowy akumulator bo jest lato i nie powinien się rozładować.
  • Poziom 2  
    Wlasnie o to chodzi ze akumulator jest nowy,a wyciagnalem do brata samochodu bo ja od swojego kluczyki w pracy zostawilem ,zamek dzialal nie raz otwieralem go,ale dostalem juz się do auta lecz nie działajš œwiatla i alarm 😩
  • Poziom 43  
    Masz dokładany alarm, pokaż pilota.