Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips Tuner & Wzmacniacz "Pytanie"

happy_man 06 Lip 2005 11:25 927 4
  • #1 06 Lip 2005 11:25
    happy_man
    Poziom 11  

Witam !!

Niedawno kupiłem 2 segmenty (radio i wzmacniacz) Philipsa
    Jest jednak pare rzeczy o ktorych niewiem odnosnie tego sprzetu i zwracam sie z prosba o udzielenie informacji...
    Pierwsza rzecz o ktorej chcialbym sie dowiedziec to jest to co oznacza wogole w tunerze funkcja DSR ( z tego co sie dowiedzialem jest to Digital Satelite Radio).Na czym to polega jak to sie podlancza i co to daje??
    W wzmacniaczu zastanawia mnie to co oznacza z tyłu przełącznik MC\MM ? Oraz jesli chcialbym włączyc cos pod cyfrowe wejscia (bo jakies są) to czy musze te funkcje włączyc poprzez pilot (ktorego narazie nieposiadam) bo w wzmacniaczu niemoge uruchomic DIGITAL...
    Prosze o obejzenie zdjec ktore zamieszczam i dac odpowiedz...
    POZDRAWIAM I DZIEKUJE :)

0 4
  • #2 06 Lip 2005 15:11
    maryann
    Poziom 37  

MM/MC to najpewniej przełącznik rodzaju wkładki jaką ma podłączany gramofon (MM- magnetoelektryczny/duża czułość, MC- piezo...).
    DSR możesz podłączyć do cyfrowej SATki- będzie najbliższe prawdzie(o ile ma ona wyjście cyfrowe).
    W końcu- wzmak powinien dać się obsłużyć bez pilota.

0
  • #3 08 Lip 2005 23:17
    happy_man
    Poziom 11  

Jestem wdzięczny za te informacje lecz jeszcze niewiem jak uruchomic DIGITAL w tym wzmacniaczu...
    Bo chetnie bym wykorzystał te funkcje.
    Z gory dzieki za podpowiedz...
    POZDRAWIAM

0
  • Pomocny post
    #4 21 Sie 2005 17:16
    cyja86
    Poziom 13  

witam z DSR niestety juz nieskorzystasz jest to stara czestotliwosc ktura wygasla jak sie dobrze orjentuje w 1998r tuner jedynie nadaje sie do przestrojenia ja tak zrobilem ze swoim i jest ok albo jak duzo ludzi pisze na farum , ze na zlom :))

Dodano po 47 [sekundy]:

witam z DSR niestety juz nieskorzystasz jest to stara czestotliwosc ktura wygasla jak sie dobrze orjentuje w 1998r tuner jedynie nadaje sie do przestrojenia ja tak zrobilem ze swoim i jest ok albo jak duzo ludzi pisze na farum , ze na zlom :)

0
  • #5 12 Lis 2005 17:12
    happy_man
    Poziom 11  

Z góry dziękuje za pomoc w rozwiązaniu PROBLEMU, Wielkie Dzięki Wszystkim :) POZDRAWIAM

0
  Szukaj w 5mln produktów