Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Satel TSI i wideodomofon lub zwykły dzwonek

21 Aug 2016 10:31 6459 9
 • Level 2  
  Witam,
  posiadam integrę WRL 256 i manipulator TSI.
  przygotowałem instalacje pod wideodomofon jednak nie mogę nigdzie znaleźć informacji by któryś dostępnych na rynku wideodomofonów współpracował z TSI.
  Czy jakieś rozwiązanie możecie mi podpowiedzieć?

  ew póki nic się nie pojawia chciałbym podłączyć zwykły dzwonek: przycisk przy furtce i jakiś sygnał na TSI.
  Proszę o pomoc i podpowiedź jak to rozwiązać.
 • OptexOptex
 • Level 12  
  A gdzie znalazłeś informację, że ten manipulator współpracuje z wideodomofonami? Z tego co wiem, to można na nim uzyskać tylko podgląd z kamer, więc musiałbyś zamontować kamerę ip + zwykły domofon.

  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2817436-90.html

  Co do dzwonka to podłączasz go do wejścia centrali i dajesz na manipulator gong z wejścia.
 • OptexOptex
 • Stationary Alarms specialist
  Tak jak kolega wyżej - na tą chwilę nie ma opcji integracji z jakimkolwiek wideodomofonem (TSI nie może pełnić roli "pełnoprawnego" monitora od wideodomofonu). Nie ma też żadnej oficjalnej zapowiedzi, aby taka integracja miała nastąpić. Czasami są jedynie plotki, które się albo urzeczywistnią albo nie.

  Inna sprawa, to nie ma centrali WRL 256. Jest albo Integra 128-WRL albo Integra 256 Plus. Nie ma to związku z tematem, ale może kogoś w przyszłości wprowadzić w błąd. Dlatego sugeruję poprawę.
 • Level 2  
  oczywiście mój błąd, posiadam INTEGRA 128-WRL + TSI

  Informacje o tym że TSI ma współpracować z wideodomofonem IP dostałem z Satela (pierwotnie na targach i dzisiaj dzwoniłem potwierdzić na infolinię) . Niestety nie ma ustalonej daty wdrożenia na rozwiązania, które są przez nich przygotowywane.
  Miałem nadzieje że komuś udało się coś zintegrować na własną rękę.
  Wiem że w najnowszych wersjach TSI jest już montowany głośnik i mikrofon.

  Na ten moment dzięki za wszelkie informacje i próbuje podłączyć zwykły dzwonek.
 • Stationary Alarms specialist
  Mikrofon i głośnik są już od samego początku. Daty premiery nie ma i nie będzie - taka polityka firmy. Jeżeli chodzi o integrację na własną rękę, to nie wchodzi to w grę. System jest zamknięty i nie ma programowego dostępu do mikrofonu.
 • Level 20  
  A nie dalej jak przed wczoraj rozmawiałem na szkoleniu z Panem prowadzącym e-akademię, że pracują, ale nie działa im to jak by chcieli... ach ten Satel tu mówią jedno z działu handlowego, a techniczny łapie się za głowę (na temat awaryjności central Integra Panowie wiedzą o co chodzi, ale mimo wszystko idą w zaparte, że problem leży w.... elektrostatyce ubrań instalatora :-) ). Moduły GSM są ale jeszcze pracują nad formą do maszyny do produkcji obudów.
 • Level 23  
  Witam

  Napewno im to wyjdzie ale nie chca niespodzianek. Domofon razem z INT-GSM beda nowe super bestsellery. Obroka IP kamer juz jest tylko dzwiek zostal a INT-GSM to mini Perfecta na szynie z Integra.To z awaryjnoscia to juz historia to byly centrale z lipca `15.

  pozdr
 • Level 10  
  Witam
  Panowie zrobiłem dzwonek wg. sposobu opisanego powyżej. Wszystko działa. Jedyny problem to dźwięk, otóż po naciśnięciu przycisku jest tylko jeden sygnał GONGU.
  Moje pytanie jak zrobić aby gong był powtórzony kilka razy lub manipulator wydawał inny dźwięk po naciśnięciu przycisku. Jeden gong to naprawdę ciężko usłyszeć.
  Dzięki za pomoc pozdrawiam
 • Level 16  
  Działanie widżetu „Domofon”, czyli współpracy manipulatora INT–TSI ze stacjami bramowymi DAHUA