Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny aktywne do 3000zł

22 Sie 2016 08:20 1428 12
  • Poziom 5  
    Witajcie. Poszukuję odpowiedzi jakie kolumny aktywne wybrać za ok 3000zł tak bym mógł później dołożyć jeszcze jakiegoś suba do zestawu. Chcę nagłośnić obszar mniej więcej małej sali gimnastycznej (nie hali). Czytałem inne tematy, ale nic ciekawego się nie dowiedziałem. Potrzebuję konkretnej odpowiedzi, wiec texty typu dozbieraj do 10tyś czy coś mnie nie sadysfakcjonują. Z góry dzięki za odpowiedź :)
  • Poziom 13  
    2X Electro-Voice ZLX-12P

Dodano po 1 [minuty]:

Na imprezy czy do gadania ?
  • Poziom 5  
    Do grania jako DJ
  • Poziom 13  
    Trudno będzie, same kolumny nie wystarczą, potrzebujesz jeszcze basy. Raczej nie zmiescisz się w rak małym budżecie
  • Poziom 5  
    Tak narazie żyby to grało jako tako. Suba kupił bym trochę w późniejszym czasie jak zarobię.
  • Poziom 43  
    Koyama napisał:
    Suba kupił bym trochę w późniejszym czasie jak zarobię.
    O ILE zarobisz grając bez basu...
  • Poziom 5  
    To mają być dyskoteki szkolne, domówki takie coś. Napewno każdy z was jakoś zaczynał
  • Poziom 43  
    Koyama napisał:
    Napewno każdy z was jakoś zaczynał
    Owszem. I chciałbym bardzo (Koledzy zapewne też) abyś nie popełniał naszych błędów.
    Zaczynałem jak Ty - też myślałem "Pogram, zarobię, doinwestuję." Niestety. Żeby zarobić trzeba mieć na czym grać. Dziś chyba tylko w przedszkolach można się obyć bez subbasu do nadstawek. Wszędzie indziej jest on po prostu niezbędny.
    A (mimo tego co piszą w sponsorowanych artykułach opisujących ten zestaw) są to jednak tylko nadstawki. Co prawda pretendujące do kolumn pełnopasmowych, ale... kto je słyszał, ten wie.
  • Poziom 5  
    Więc co polecacie? I w jakiej cenie...byle nie za wysoko :)
  • Użytkownik obserwowany
    Program "dozbieraj uruchomić" jeśli sprzęt ma być nowy ew. za 4300 ktoś teraz Dave18 wystawia. Może za 4k odda - zadzwoń.
  • Poziom 5  
    Czyli w jakie firmy i modele celować? Co polecacie?
  • Poziom 13  
    Może RCF, w stosunku jakość-cena bardzo dobre. Zgadzam się z kolegami że bez basów nie ma imprezy, zwłaszcza jeśli się DJ-em. Przejdź się po klubach i zobaczysz że bas słychać z kilometra, a w środku trzęsą się ściany. Nawet na dożynkach w Wąbrześciu są subbasy.
    Lepiej już kup trój-drożną kolumnę, ale na dłuższą metę, zwłaszcza na "poważniejszych" imprezach nie pociągniesz bez basów.
    Pozdrawiam!

Dodano po 25 [minuty]:

Jak jest to sala gimnastyczna to z mojego doświadczenia ma paskudną akustykę więc pogłos rozmaże muzykę.
  • Poziom 15  
    Koyama napisał:
    To mają być dyskoteki szkolne, domówki takie coś. Napewno każdy z was jakoś zaczynał

Na dyskotekach szkolnych i domówkach idzie zarobić? Dziwne czasy. Ja dyskoteki szkolne prowadziłem z czystej pasji, i samej możliwości zagrania gdziekolwiek. Potem domówki to za czteropaka od znajomych :)

Możesz kupić same nadstawki, a potem zarobić/dozbierać w inny sposób na bas, i dopiero brać się za granie imprez za które ktoś Ci będzie płacić, bo uwierz mi - ja dostałbym chyba białej gorączki będąc na imprezie z djem, który gra samą górą. Oj dużo alkoholu musiałbym wypić żeby przestało mnie to męczyć :)