Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

podłaczenie kamery cofania

kris unifil 22 Sie 2016 13:04 3420 5
  • #1 22 Sie 2016 13:04
    kris unifil
    Poziom 2  

witam mam pytanie do was:
    Mianowicie po podłączeniu kamery cofania do radia samochodowego,kamera działa ale tylko jak samochód ma włączony zapłon na raz oraz wsteczny i tu jest wszystko ok.Po odpaleniu pojazdu sygnal z kamery sie wyłacza.
    -w zestawie kamery jest zasilnie ktore podlaczam pod zarowke wstecznego i minus do masy
    -drugi kabel to zólte chinch z czerwonym kablem oczywiscie ktory podłaczylem do radia.
    ten czerwony kabel tak mysle jest od sterowania i tu gwózdz bo mimo ze radio same załacza obraz jak włączam wsteczny to mysle ze tan czerwony kabel powinien byc jeszcze gdzies podlaczony a zeby wzbudzic sygnał.

Pytanie gdzie podlaczyc ten czerwony kabel
    (zaczerpne obrazek z identycznym okablowaniem z internetu)

1 5
  • #2 22 Sie 2016 18:24
    sosarek

Poziom 43  

kris unifil napisał:
    kamery cofania

Fajnie, modelu nie posiada ani instrukcji podłączenia?

1
  • #3 16 Paź 2016 15:42
    szczygel18
    Poziom 9  

Panowie a czy jest taka możliwości żeby kupić zwykła kamerę cofania z wyjściem analogowym. Podpiąć konwerter do hdmi z AV i podpiąć to pod tablet. Kamera może cały czas pracować nie ma potrzeby żeby zalaczala się przy wstecznym biegu

2
  • #4 17 Gru 2016 18:11
    virusexe
    Poziom 14  

Mam ten sam problem tylko mam sygnał bezprzewodowo. Jak jest zapłon włączony wszystko gra. Odpale silnik wyskakuje NO SIGNAL

3
  • #5 01 Lut 2017 21:33
    kris unifil
    Poziom 2  

temat rozwiązałem po przez przekaźnik koniec tematu

5
  • #6 16 Mar 2017 18:59
    BartekLee
    Poziom 1  

Witam
    Proszę opisać sposób zamontowania tego przekaźnika żeby uzyskać obraz z kamery na oddalonym silniku
    Z góry dziekuje

0
  Szukaj w 5mln produktów