Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 5s - Nie odtwarza filmów, aparat robi "dziwne zdjecia",

wiktorwos102 22 Sie 2016 18:34 1416 0
    wiktorwos102
    Poziom 1  
    Witam, wpadł mi w ręce ostatnio Iphone 5s. I mam 2 spore problemy.

Telefon używany kupiony na allegro.Wszystko w dniu zakupu było w porządku oprócz aparatu i odtwarzania filmow. Po paru miesiącach zdecydowałem coś z tym zrobić.
    Telefon nie odtwarza żadnego filmu, czy to z pamięci czy z youtube, ( w przypadku facebook wyświetla się komunikat o sprawdzeniu wydajności połączenia internetowego). W przypadku yt czy pamieci głos i film leci ale nie ma obrazu tylko czarny ekran.+filmów nie da się krecić również.

2 sprawa to zdjecia, przy sofcie 6.x.x przy zakupie aparat zamiast normalnych zdjęć robił po prostu czarne obrazki, po aktualizacji do nowego ios, pojawil sie zarys zdjęć jednak nadal zdjęcie wygląda jakby przeszło jakaś defragmentacje, "glitch" . Po wymianie obu aparatów ( przedni i tylni) problem nie ustąpił . Dodam że gdy zrobie zdjecie, miniaturka w dole ekranu aparatu jest w porządku, dopiero gdy chce je obejrzeć pojawia się "glitch". Próbowałem hard resetu, jednak to nic nie dało, po głowie chodzi mi jeszcze restore, który zrobie dzisiaj ale wątpie czy to coś da, prosze o pomoc bo to chyba usterka techniczna.
    Typowe zdjęcie, "glitche"- te kreski kolorowe sie czasami zmieniają na tym samym zdjęciu po wyjsciu do menu

Iphone 5s - Nie odtwarza filmów, aparat robi "dziwne zdjecia",