Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz i głośniki do komputera - wybór

MrPost 22 Aug 2016 18:36 1122 7
    MrPost
    Level 7  
    Witam, ostatnio myślałem nad zakupem wzmacniacza do komputera, na wzmacniacz chce przeznaczyć max 1400 zł na głośniki tyle samo, zestawy komputerowe nie wchodzą w grę gdyż jest to plastikowy szmelc, używał go będę do gier muzyki i czasem filmów. Oto co znalazłem.

wzmacniacze
    Denon PMA-720AE

Denon RCD-M40_DAB_

Mini systemy
    Denon DRA-DNP-SC-F109

Głośniki
    Jbl studio 230

Który z tych wzmacniaczy jest lepszy? A może mini system? I czy te głośniki były by dobre do tych wzmacniaczy? Oczywiście jestem otwarty na inne propozycję

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    s4home
    Level 20  
    Szukasz monitorów? Z budżetem 2800zł zmieścisz się z głośnikami podłgowymi
    mariuszp19
    Level 34  
    Za tę kwotę kupisz całkiem niezłe monitory aktywne. Czy rozważałeś taką opcje?
    MrPost
    Level 7  
    Dzięki za odpowiedzi, co do głośników podłogowych, myślałem nad tym ale jako że jest to pokój około 13m2 oraz mają być do komputera myślę że by się nie sprawdziły w tej roli. Co do głośników aktywnych, nie, nie rozważałem tej opcji z racji tego że wolę klasyczne kolumny + wzmacniacz a nie zabawę z czymś takim ;)
    mariuszp19
    Level 34  
    To przemyśl to jeszcze raz. Zapoznaj się z opiniami.
    MrPost
    Level 7  
    Witam, dzięki za odpowiedź, mógł byś podać linka do tych kolumn aktywnych o których mówisz?
    mariuszp19
    Level 34  
    Gama produktów tego typu jest bardzo duża. Nie chcę Ci polecać konkretnych, bo każdy ma inne preferencje. Wpisz w google "monitory aktywne" i popatrz jaki jest wybór w określonym przedziale cenowym. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie. Pomijając fakt stawiania dodatkowej skrzynki w postaci wzmacniacza, to wbudowany wzmacniacz w monitory aktywne jest odpowiednio dobrany i zestrojony, co daje w zestawie odpowiednio wyważony dźwięk.
    User removed account
    User removed account