Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo Lublin2 - Brak sterowania na cewki z ecu

22 Sie 2016 20:55 516 3
 • Poziom 11  
  Witam na tapecie Daewoo Lublin 2 z silnikiem benzynowym 2,0 8 v .W kabinie znajduje się ECU .Problem polega na tym że nie mogę znaleść schematu wyprowadzeń ecu z dwoma złączami .Silnik jest od Opla Omegi schemat z Auto daty ma jedną wtyczkę .Sterowanie cewkami odbywa się bezpośrednio z ecu .Sprawdziłem czujnik położenia wału napięcie na cewkach napięcia na ecu stały plus i plus po zapłonie .Aby dokonać bardziej szczegółowych oględzin konieczny jest schemat wyprowadzeń ecu z dwoma wtyczkami .Lub ecu do podstawienia .Wstępne oględziny wskazują na uszkodzenie ecu.
 • Poziom 38  
  Trochę nie na temat ale jak zestawiono silnik z Opla że skrzynia Lublina? Czy silnik i skrzynia pochodzi z Lublina. Czy możesz zamieścić zdjęcie jak to wygląda z góry i od spodu.
 • Poziom 11  
  Witam nie mogę zrobić zdjęcia .Nie wiem od czego jest skrzynia jest to rozwiązanie fabryczne na dźwigni jest 5 biegów do przodu .Silnik 2,0i GM MPFI .Biegi wchodzą lepiej niż w typowych Lublinach z silnikiem diesla .
 • Poziom 11  
  Witam schematu nie udało się zorganizować.Diagnoza uszkodzonego ecu była trafna .Ecu naprawił pan JG. Warszawa Piaseczno .Nie wiem ile to kosztowało ale zardzewiały Lublin wyjechał odemnie o własnych siłach .Temat zamykam