Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OKI 320 ML Elite - Drukowanie ciągłe, a nie w trybie A4

23 Sie 2016 12:42 720 2
  • Poziom 2  
    Mam mały problem z którym sobie niekoniecznie mogę poradzić. Drukarka jak w temacie, po każdym wydruku przewija papier (ciągły) do końca strony A4 i zaczyna od nowej strony. Jak zrobić, żeby nie przewijała do końca strony, tylko zaczynała nowy wydruk zaraz po zakończeniu poprzedniego? Aktualnie drukujemy cos, co ma kilka cm wysokości, drukarka przewija do końca strony A4 (chociaż papier jest ciągły) i musimy ręcznie cofać za każdym razem. Win XP, emulacja Epson.
  • Poziom 11  
    Spróbuj sterownika IBM z emulacją IBM. Po drugie z czego drukujesz? Faktury, Word czy jakaś inna aplikacja?? Czy aplikacja dosowa? Kwestia ustawienia w samej drukarce.
    Z tego co napisałeś po wydruku wysyłany jest komunikat o zakończonej stronie, dlatego drukarka wysuwa do następnej strony.
  • Poziom 2  
    Drukuję spod programu pod WIndows. Wykorzystującego sterowniki Windows. Próbowałem na sterowniku ze strony producenta OKI, oraz na sterownikach dołączonych do windows xp. Niestety nie działa, tzn działa ale wypluwa raport kasowy na 1/4 strony po czym radośnie przewija do końca tej strony.