Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telefon jako pilot ?? :D

06 Lip 2005 14:34 10227 15
  • Poziom 10  
    ma ktos taką aplikacje dzieki ktorej mozena zmienic telefon w pilko do TV, albo taka aplikacje dzieki ktorej telefon odstrasza komary
  • Poziom 12  
    o aplikacji która odstrasza komary to czytałem na allegro kiedyś nie dawno
  • Poziom 11  
    krzysss13 napisał:
    ma ktos taką aplikacje dzieki ktorej mozena zmienic telefon w pilko do TV, albo taka aplikacje dzieki ktorej telefon odstrasza komary

Normalnie, chyba sie tak nie da, ale bardzo łatwo mozna zrobić z telefonu pilot do PC :)
  • Poziom 10  
    fahofiec jak ?

Dodano po 40 [sekundy]:

no a co z tą aplikacją do odstraszania komarow
  • Poziom 11  
    krzysss13 napisał:
    fahofiec jak ?

Dodano po 40 [sekundy]:

no a co z tą aplikacją do odstraszania komarow

W pewnym czasopiśmie koputerowym napisali jak zrobić z nowszych modeli Sony Erricsson pilot do komputera. Wystarczy połączyć komórkę przez Bluetooth, zeinstalować floAt's Mobile Agent ze specjalnym skryptem i gotowe! Możesz używać komórki zamias myszy i klawiatury. Niestety, nie wiem, jak takie coś zrobić w innych telefonach niż Ericsson :(
  • Poziom 19  
    Pilot dla Nokii (S60) to Total IrRemote a odstraszacz komarów.......... chwilowo nazwa z głowy mi wyleciała
  • Poziom 12  
    krzysss13,

Gdybyś napisał jaki masz telefon, było by łatwiej. Aparat powinien obsługiwać Javę. W przypadku pilota powinien posiadać łącze podczerwieni, aplikacja przy jej pomocy symuluje pilota TV, można poszukać w Internecie programu dla konkretnego TV lub "uniwersalnego" który obsługuje więcej modeli. Odstraszacz komarów to nic innego jak generator dźwięku o wysokiej, niesłyszalnej przez człowieka częstotliwości, której podobno komary nie lubią. Może i nie lubią, ale skuteczność takich urządzeń najwyższa nie jest. Przeszkodą może być układ audio w telefonie, może nie przepuszczać tak wysokich dźwięków.
  • Poziom 21  
    Dajcie spokój! Wystarczy poszukać. Było setki razy na forum. Gorzej jak się niechce...
  • Poziom 12  
    3100 nie ma podczerwieni, zapomnij o pilocie. Możesz pogooglać za odstraszaczem...
  • Poziom 16  
    a do tych komarów to Anti Mosquito !!!
    wyszło tego kilka wersji z tego co pamiętam

Dodano po 2 [minuty]:

no ale do tej nokii 3100 to zapomnij o wgraniu pilota tv , on nawet niema symbiana...........
  • Poziom 11  
    NO jak ktos takie cos rozkmini to dawac od razu :D
  • Poziom 10  
    NIeprawda.... aby miec pilota trzeba posiadac w komputerze Bluetooth oraz w komorce... i programik w komurce obslugujacy jave... a co do odstraszacza komarow mam ten program wysyla jakies ciche dzwieki ale jeszcze nie probowalem... :)
  • Poziom 12  
    Na telefony symbianowe jest dostępna aplikacja która powoduje,że twój telefon działa jako pilot do telewizora.Jej opis znajdziesz tutaj:http://www.psiloc.com/index.html?id=153
    Opisane masz tam jakie modele sprzętu obsługuje.
    Bawiłem się nią kiedyś i obsługiwała nawet polskiego podczciwego Elemisa:D