Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy tab 3 - Brak reakcji na ładowanie

24 Sie 2016 06:18 2673 3
  • Poziom 6  
    Witam. Dzisiaj przez przypadek tablet rozładował mi się do 0%. Potem pojawiła się ikona baterii, a tablet się uruchamiał na jakieś 10 sek. Po tych 10 sek znów się resetował. Teraz tablet mimo podłączonej ładowarki ma czarny ekran i nic nie idzie zrobić. Co może być przyczyną tego?
  • Poziom 2  
    G4m3r3k napisał:
    Witam. Dzisiaj przez przypadek tablet rozładował mi się do 0%. Potem pojawiła się ikona baterii, a tablet się uruchamiał na jakieś 10 sek. Po tych 10 sek znów się resetował. Teraz tablet mimo podłączonej ładowarki ma czarny ekran i nic nie idzie zrobić. Co może być przyczyną tego?

Spróbuj tego:
    Najpierw zmień ładowarkę... niech ta druga ma prąd ponad 2A.

Później, ewentualnie tego:
    httpp://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-t320-galaxy-tabpro-84-wifi/

Powodzenia.
  • Poziom 6  
    Właśnie jest ten problem, że z tabletem miałem ładowarkę 1A. 2A w domu nie mam. Próbowałem też opcji z hard resetem, ale tablet nie reaguję na przyciski. Wygląda to na problem z baterią, bo ładowarka wydaję specyficzny dźwięk podczas ładowania.
  • Poziom 6  
    Tablet działa! Wystarczyło użyć starego, sprawdzonego sposobu tzn. rozebrać tablet, odłączyć baterię i po kilku sekundach podłączyć, złożyć tablet.