Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SM-G355HN - Bluetooth- jak ustawić.

24 Sie 2016 09:12 1284 8
  • Poziom 24  
    Witam.

Posiadam od niedawna telefon jak w temacie. Problem dotyczy funkcji bluetooth i współpracy z fabrycznym zestawem samochodowym Forda. Fabryczny bluetooth w samochodzie działa i jest w 100% sprawny. Współpracował jak dotąd z różnymi starszymi o kilka lat telefonami Samsung i wszystko działało bez zarzutu. Z w/w jest inaczej. Powinno być tak że po wejściu do samochodu i przekręceniu kluczyka telefon powinien się automatycznie połączyć z zestawem samochodowym. Tak się nie dzieje pomimo że kilka poprzednich telefonów robiło to automatycznie. Muszę ręcznie wejść w bluetooth telefonu i sparować telefon z samochodem. Wszystko dział do momentu wyjścia z samochodu. Potem znowu muszę parować. W instrukcji obsługi samochodu napisane jest że w telefonie konieczne jest ustawienie funkcji łączenia się z wybranym urządzeniem automatycznie bez pytania. I tutaj moje pytanie jak to zrobić w tym telefonie skoro nigdzie w menu tego nie ma . Mam tylko dwie zakładki w menu Bluetooth telefonu - 1) Widoczne dla wszystkich urządzeń bluetooth w pobliżu ,
    2) I powiązane urządzenia . Tyle, więcej nie ma nic . Proszę o pomoc osoby znające ten model telefonu. Nie chce mi się wierzyć że nie ma takiej możliwości skoro moja stara Nokia C1 łączy się bez problemu i co ciekawe nic w niej nie ustawiałem ......

Pozdrawiam.
  • Poziom 24  
    Witam.

Dziękuję za zainteresowanie. Android 4.4.2 .

U mnie jest tak:

Ustawienia- Bezpieczeństwo- i jak tam wejdę to mam :
    zaszyfruj urządzenie
    szyfrowanie karty pamięci
    zdalna kontrola
    widoczne hasła
    Administratorzy urządzeń
    Nieznane źródła
    Sprawdzaj aplikacje
    zaufane poswiadczenia
    Instalacja z pamięci urządzenia
  • Poziom 24  
    Witam.
    Są dwie zakładki - System i Użytkownik. Jak kliknę system otwierają się dziesiątki nazw jakichś firm typu :
    America on line , Cybertrust Inc , Swisscom itp .....
    Jak kliknę na użytkownik to nic się nie otwiera tak jakbym miał możliwość dodania czegoś... ale nic nie można zrobić tutaj - pewnie gdzieś można coś dodać i wtedy się wyświetli w tym miejscu ....
    pozdr.
  • Poziom 24  
    ok Dziękuję i za to .
  • Poziom 9  
    DarekRz4 - widzę, że zaglądasz na forum - znalazłeś rozwiązanie tego problemu?
  • Poziom 24  
    Niestety nie. Zmuszony byłem kupić inny telefon (tez Samsung) który działa bez zarzutu.