Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zamienię] Rower MTB 26 amortyzator x2 / części motoryzacyjne i inne za PC

ŁukiSzczecin 24 Sie 2016 19:47 1053 0
    ŁukiSzczecin
    Poziom 26  
    Witam potrzebuję kompletnego PC pokroju (Intel C2D / C2Q lub odpowiednik od AMD / 4GB DDR2 [choć nie jest to warunek konieczny], GPU pokroju GeForce 9800 lub ATI HD48xx, zasilacz MARKOWY 400-450W typu Fortron, XFX, BeQuiet, dysk fajnie gdyby był chociaż jakiś podstawowy ale rozważę oferty również bez).

W grę wchodzi również opcja pojedyńczych elementów jako że posiadam jakąś tam płytę z procesorem i pamięcią to mogę rozważyć również SAMĄ kartę graficzną i zasilacz (w przypadku tych elementów markowe 450W i więcej oraz karta ATI HD5xxx lub GeForce GTX460 i wyżej o pamięci 1GB)

Docelowo na komputerze ma działać World Of Tanks, oraz The Sims 3 z dodatkami [1920x1080](będzie to PC dla 9latki i jej 3 lata starszego brata). Na wymianę posiadam:

-Rower MTB 26 cali, amortyzator przód i tył. Firma nieznana bo był malowany przez poprzedniego właściciela, natomiast jest to fajny masywny rower który bez problemu radził sobie z wagą +90kg. Obecnie nie jeżdżony około dwóch lat, do zrobienia na pewno klocki hamulcowe.

-Popychacze zaworów Ruville (EVR265403) cena za sztukę w InterCars to 51zł za sztukę.

-Palce rozdzielacza BERU 5 szt cena za sztukę w InterCars to ok 16zł

-Amortyzatory MAGNUM oś przednia, dostawcze Iveco Daily komplet, cena za sztukę w InterCars to ok 157 złotych

-Aparat Polaroid 636 z pasującym futerałem (nie tej samej firmy), ostatni raz używany w okolicach 2002 roku

-Komputer stacjonarny [Płyta EP-8RDA3+ z procesorem AMD Athlon XP 2000+, pamięć 3x256MB DDR, GPU ATI Radeon 9250 lub podobny dokładnie nie pamiętam]. Brak zasilacza i dysku twardego, napęd jakiś jest choć nie pamiętam czy sprawny. Ogólnie komputer po podłączeniu do mojego zasilacza się uruchamia, można wejść w BIOS, nie resetuje się i nie wyłącza. Systemu nie instalowałem bo nie miałem sprawnego dysku pod ręką.

Istnieje możliwość wysyłki poszczególnych przedmiotów, o ceny wysyłki zorientuje się w razie zainteresowania. Na terenie województwa Zachodniopomorskiego mogę zorganizować swój transport - kwestia dogadania.