Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

win 7 sata 3 - Kopia zapasowa a odzyskiwanie danych w uszkodzonym dysku

25 Sie 2016 13:08 585 4
  • Poziom 9  
    Witam tak jak w temacie interesuje mnie odzyskiwanie danych czy tez kopia zapasowa w uszkodzonym dysku . Chciałbym sie spytać czy kopia zapasowa która była zrobiona jakies 5-6 dni przed awarią jest w jakis sposób do odzyskania ? Z góry uprzedzam nie miałem jeszcze takiego przypadku aby to robić dlatego pytam ponieważ patrząc na ceny ile kosztuje odzyskanie danych troche to kosztuje. Domyślam sie ze pewnie bedziecie pytać o stan dysku. Nie jest zniszczony fizycznie , nie hałasuje podczas pracy więc powinno dać się odzyskać dane tylko jak ? Nowy dysk planuje kupic za pare dni taki sam aby nie było problemu z transferem.
    Specyfikacje uszkodzonego dysku :
    Seagate Barracuda
    Pojemność 1 TB
    Format 3,5 cala
    Typ podłączenia SATA III
    Bufor pamięci 64 MB
    Obroty na min. 7200 obr/min
  • Poziom 42  
    Dysk jest w bardzo złym stanie, odradzam testy, oraz niepotrzebne uruchamianie.
    Należy wyposażyć się w inny dysk i wykonać kopie posektorową - będzie ciężko, później odzyskiwać dane z kopii.
  • Poziom 9  
    Mhm rozumiem czyli po zakupie nowego dysku mam wykonać tak jak w instrukcji powyżej chodzi o kopie posektorowa? Czy może mam iść do sklepu przy czym to pewnie będzie sporo kosztować