Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sony xperia z - aplikacja systemowa

25 Sie 2016 18:34 663 2
  • Poziom 8  
    Witam serdecznie. Odwaliłem niezłą maniane. Ściągałem aplikacje z internetu (nie z google play) i zainstalowałem jakąś lipną aplikację która nie jest tym czym być powinna :D. Podczas gdy mam włączone wi-fi wyświetlają mi się reklamy z tej nieznajomej mi aplikacji. Wszystko byłoby okej gdyby nie fakt, że zainstalowałem tę aplikację jako systemową (mam roota). Nie mogę jej normalnie odinstalować. Czy ktoś może mi coś poradzić, próbowałem rootexplorerem coś zdziałać ale na próżno. Jak zidentyfikować tę aplikację? Nie chciałbym usunąć sobie czegoś ważnego w telefonie....

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Edit:
    Nie ma nazwy tej aplikacji w głównym menu widnieje jako taka "pusta przestrzeń" czyli tak jakby była ta aplikacja ale nie widać nazwy i nie ma żadnej ikony
  • Pomocny post
    Red. Komputery FAQ
    Jak zrobiłeś roota to chyba potrafisz usunąć aplikację? Spróbuj Titanium Backup - chociaż powinien wyświetlić ścieżkę apk. Wtedy to już sobie poradzisz.
  • Poziom 8  
    Titanium podziałał, pokazał ścieżkę z resztą nie było już problemu dzięki za pomoc plusik dla ciebie. Zamykam